26.09.2016 23:01

Apple’dan Kablosuz Hoparlör Atağı!

Apple, yeni tasarladığı Sonos isimli hoparlörünü alacak olan Apple Music kullanıcılarına 3 aylık bedava üyelik dağıtacağını duyurdu!

Apple, müzik verilerinin Wireless yolu ile yanı kablosuz olarak dağıtılmasında oldukça ısrarlı gözüküyor. Ve eğer planladıkları gibi giderse Apple sayesinde kablosuz müzik keyfi iyice yayılacak. Peki nereden mi biliyoruz? Tabii ki iPhone 7 ile karşımıza çıkan kablosuz kulaklıklıklar ve Sonos isimli kablosuz hoparlörlerinden. Apple yaptığı kampanya ile iPhone 7 ile hayatımıza girmesini istediği kablosuz müzik dinleme keyfini Sonos projesi ile de destekleyecek gibi duruyor!

Apple Kablosuz Müzik Keyfini Yaymakta Kararlı!

Dünyanın en büyük şirketlerinden birisi olan Apple, yaptığı yeni kampanya ile kablosuz müzik keyfini kullanıcılarına pazarlamakta oldukça iddialı duruyor. Isırılmış elma logolu teknoloji firması Apple, yaptığı yeni kampanya ile Sonos adlı kablosuz hoparlörünü alana üç aylık Apple Music üyeliği hediye edecek! Ancak tahmin edersiniz ki Apple’ın yeni kampanyası şimdilik sadece Amerika sınırları içerisinde geçerli. Oldukça hesaplı bir Apple kampanyası olan SonosApple Music ortaklığının ülkemize gelip gelmeyeceği tam olarak bilinmemekle birlikte Amerika’daki Apple fanları tarafından beğeni ile karşılandı.