13.12.2016 18:34

Apple’ın Kablosuz Kulaklığı AirPods’un Fiyatı Ne Kadar?

Apple’ın merakla beklenen en yeni teknolojilerinden olan tamamen kablosuz kulaklığı AirPods satışa sunuldu. Peki, AirPods’un fiyatı ne kadar, özellikleri nedir?

iPhone ailesinin son üyesi iPhone 7 sektöre giriş yapmadan önce çokça tartışma konusu haline gelen Apple’ın kablosuz kulaklığı AirPods an itibariye satışa sunuldu. iPhone 7’nin lansmanında tanıtılan AirPods’ların daha önce Ekim ayında satışa çıkarılacağı duyurulmuş ve daha sonra Apple yetkilileri tarafından çıkış tarihi bugüne ertelenmişti. Diğer taraftan birçok ülkeye sevkiyatlar tamamlanmış olsa da AirPods’lar Türkiye’ye yaklaşık olarak 3 hafta sonra giriş yapacak ve ülkemizde en erken 22 Aralık tarihi itibari ile satışa sunulacak.

airpods-2

AirPods’un TÜRKİYE SATIŞ FİYATI ORTALAMA BİR TELEFON ÜCRETİ KADAR

AirPods’un 779 liralık Türkiye satış fiyatı ortalama bir telefon ücreti kadar olmak ile birlikte kullanıcılarının daha giriş seviyesinde bir fiyat istediklerini belirtelim. Görsel olarak özellikle EarPods’lara benzeyen AirPods’ların sağ ve sol kulaklık parçaları arasında da kablo kullanılmıyor. Tam pil doluluğuna ulaşan AirPods’lar 5 saate kadar müzik deneyimleme imkanı verirken sadece 15 dakikalık şarj ile de 3 saatlik kullanım sağlıyor. Kablosuz kulaklıklar ile radikal bir karar alan Apple, AirPods’lar ile nasıl bir satış grafiği yakalayacak? Bekleyip hep birlikte göreceğiz.

Kategoriler: Apple Donanım Mobil