03.05.2017 21:50

Apple’ın Siri Hoparlörü Çok Yakında Gelebilir!

Teknoloji devi Apple'ın merakla beklenen ve içinde Apple'ın sesli asistanı Siri'nin olacağı hoparlör çok yakın bir zamanda tanıtılabilir.

Apple’ın haziran ayında düzenleyeceği WWDC 2017 öncesinde WWDC 2017’de kullanıcıları nelerin beklediği yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Amazon ve Google’ın artık dijital asistanlarını evlere sunmasıyla birlikte Apple’ın da kendi dijital asistanı olan Siri’nin kullanıcıların evlerine girmesi bekleniyor.

Bilindiği gibi dünyaca ünlü e-ticaret sitesi olan Amazon son zamanlarda teknoloji ürünlerine yönelmişti. Son olarak ev ürünlerine yönelen Amazon bu anlamda içinde kendi sesli asistanı bulunan Amazon Echo‘yu kullanıcılara sunmuştu. Google’da Amazon’un bu hamlesi karşısında kendi akıllı asistanı Google Home adında cihazda kullanıcılara sunmuştu.

Apple’a Yakınlığıyla Bilinen Ming Chi Kuo Açıkladı!

Apple ürünleriyle ilgili başarılı tahminleriyle adından söz ettiren ünlü analist Ming Chi Kuo‘nun iddiasına göre Apple bu sefer Amazon ve Google‘ı taklit edip kendi Siri hoparlörünü sunacak.

Bilindiği gibi daha önce de Apple’ın bu tarz bir ürün çıkartacağı iddia ediliyordu. Bakalım Apple bu ürünü WWDC 2017‘de tanıtacak mı?

Kategoriler: Ürünler