01.06.2017 13:52

Arda Kural Instagram’da Nefrin’in Galasından Fotoğraf Paylaştı

Bir zamanların yakışıklı jönü Arda Kural tedavisinin ardından yeni bir film ile karşımıza çıkıyor. 2 Haziran’da sinemalarda yerini alacak olan korku temalı Nefrin filminin galası geçtiğimiz akşam gerçekleşti. Galaya katılan film oyuncuları Instagram hesaplarından bu dakikaları pa

Bir zamanların yakışıklı jönü Arda Kural tedavisinin ardından yeni bir film ile karşımıza çıkıyor. 2 Haziran’da sinemalarda yerini alacak olan korku temalı Nefrin filminin galası geçtiğimiz akşam gerçekleşti. Galaya katılan film oyuncuları Instagram hesaplarından bu dakikaları paylaşmayı ihmal etmediler. Arda Kural Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafın altına “Nefrin filmimizi galasından küçük bir kare, 2 Haziran’da sinemalardayız, sevgiler.” notunu düştü.

Bir Korku Filmi: Nefrin

Emret Komutanım, Lise Defteri gibi bir zamanların efsanevi dizilerinde baş rollerde gördüğümüz Arda Kural’ı uzun bir aradan sonra tekrar ekranlarda göreceğiz. Nefrin filminde başrol oynayacak olan Arda Kural ‘Enes’ karakteri ile karşımıza çıkacak. Hayranlarının heyecanla beklediği Nefrin filmi için umutlu olduğunu belirten Arda Kural’ın filmden sonra dizilerde de oynaması bekleniyor. Sevenlerinin ve hayranlarının desteği ile hayata geri döndüğünü söyleyen Arda Kural’a Instagram hesabından da destek devam ediyor. Şizofreni hastalığı ile uzun süre savaşan yakışıklı oyuncu ekranları özlediğini ve artık setlerde olacağını dile getiriyor. İlaç tedavisi hala devam eden sanatçı çok daha iyiye gittiğini belirtiyor.

Kategoriler: Magazin