16.09.2016 01:47

Arda Turan Instagram’da Nostalji Yaptı!

Arda Turan, Instagram'da Alisamiyen'deki ilk maçını paylaştı. Arda Turan'ın Instagram'dan yaptığı bu nostaljik paylaşımı sevenlerini duygulandırdı.

Galatasaray Spor Kulübü’nün alt yapı kadrosundan yetişen Arda Turan bu zamana kadar çok sayıda başarının altına imzasını atmayı başardı. Bu başarıları arasından eski bir tanesini ise Instagram hesabı üzerinden takipçileri ile paylaştı.

Galatasaray‘a gönülden bağlı olan Arda Turan 2011 yılında Atletico Madrid takımına transfer olması ile Türkiye’de övüle övüle bitirilememişti. Ancak bu başarısının önüne başka bir başarıyı eklemeyi de ihmal etmedi ve çok çalışarak kendini geliştirdi. 2015-2016 sezonunun başında da tüm gayretlerinin karşılığını alarak dünyanın en iyi takımlarından biri olan Barcelona takımına transfer oldu. Hala daha Barcelona’da top oynayan Arda Turan, Türkiye için bir onur kaynağı olmaya devam ediyor.

Arda Turan’ın Alisamiyen’deki İlk Maçı!

Oynadığı futbol ile Türkiye’de fark yaratan yetenekli futbolcu Arda Turan’ın bugün Instagram üzerinden yaptığı nostaljik paylaşımı binlerce beğeni aldı. Arda Turan’ın Instagram hesabından yaptığı bu paylaşımı tüm Galatasaray taraftarlarını duygulandırmayı başardı. Arda Turan bu paylaşımının altına ise “Alisamiyendeki ilk maçım b genç takımı istanbul şampiyonluğu #tbt @fer3oz @mulayim.yesim_erdem @mehmet___guven #cafer #ugur #eren #sarper #volkanbekçi #halim #yücel #cemal #galip ve daha nice takım arkadaşalalarım sevgi ve hasretle…” açıklamasını ekledi.