07.06.2017 22:27

Arda Turan Instagram’dan Açıklama Yaptı

Arda Turan gazeteci Bilal Meşe'ye neden saldırdığını Instagram hesabından paylaştığı yazı ile hayranlarına duyurdu. Uçakta çıkan kavga sunucunda Fatih Terim tarafından takımdan gönderilen Arda Turan pişman olmadığını dile getirdi.

A Milli takım kaptanı Arda Turan gazeteciye saldırması ile gündeme oturdu. Barselona takımında oynayan başarılı futbolcu Arda Turan’ın Makedonya maçından sonra İtalya’ya giden uçakta gazeteci Bilal Meşe’ye hem sözlü hem fiziksel saldırıda bulunduğu iddia edildi. Bunun üzerine Fatih Terim tarafından A Milli takımdan gönderilen Arda Turan önce basın toplantısı düzenleyerek açıklamada bulundu. Ardından Instagram hesabından paylaştığı yazı ile savunma amaçlı değil bilgilendirme amaçlıdır açıklamasını yaptı. Gecen sene Euro 2016 da gerçekleşen olaylarda aleyhine haber yapan gazeteciye neden yaptığını soran Arda Turan cevap alamayınca saldırdığını dile getirdi.

A Milli Takım’da Yer Almayacağım

Arda Turan, Instagram hesabından paylaştığı yazı ile A Millî takımında bundan sonra yer almayacağını ve ailesine, şerefine küfredene her zaman cevabını vereceğini dile getirdi. “Eleştiriler, köşe yazıları, kınamalar, hep beraber birbirlerine destek planları ve devamı. Demiştim! Islıklandıktan sonraki röportajımda olanları unutmayacağım diye “ ifadelerini kullanan Arda Turan kimi hayranı tarafından eleştirilirken kimisi de destek verdi.

 

Kategoriler: Magazin