17.09.2016 13:30

Arda Turan’ın Kardeşinden Instagram’da Destek Mesajı!

%100 Futbol programına katılan bomba gibi açıklamalarda bulunan Arda Turan'a kardeşi Okan Turan, Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf ile destek verdi!

Barcelona’da oynayan milli futbolcumuz Arda Turan önceki akşam NTV Spor’da yayınlanan “%100 Futbol “programına katıldı. Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay’ın sunduğu programda, gündeme bomba gibi düşecek açıklamalarda bulunan futbolcu Arda Turan, kırgınlık yaşamadığını dile getirdi. Milli takıma çağrılmamasının ardından hiçbir açıklamada bulunmayan futbolcu sessizliğini programda şu sözler ile bozdu.” O günden sonra hiç konuşmadık, bize söylenen cümleler karşısında sustuk ama bu lafları kimse kaldıramaz” dedi.10 sene boyunca sakatlık dışında he daim kadroya dahil edilen futbolcunun milli maça çağrılmaması bir ilk oldu. Turan, “Ben orda bulunmasam da o takımın kaptanı olacağım. Görevim burada durmaksa burada durarak destek olurum” açıklamalarında bulundu.

Okan Turan’dan Destek Mesajı

Arda Turan’ın kardeşi de Instagram hesabından abisine destek mesajı verdi. Okan Turan Instagram hesabından yaptığı paylaşımın altına düştüğü not ile abisinin yayında olduğunu gösteriyor. Arda Turan’ın milli maçta çekilmiş fotoğrafını Instagram’da paylaşarak ” Her şey neye layıksa ona dönüşür. Senin gibi bir adamın kardeşi olmak şereftir benim için” notunu düştü.

okan-turan-instagram