29.06.2018 13:55

Artık Herkesin Tanıdık rent a car Şirketi Var

Bazı konularda rastgele ve zorlama seçimler yapmanın bedeli çok ağır olabiliyor. Örneğin bugün adeta büyük bir sektör haline gelmiş olan oto kiralama konusu, asla son güne, son dakikaya sıkıştırılmamalıdır. Araç kiralamak çok ciddi bir sorumluluk ister. Bu sorumluluğu alıcı da sa

Bazı konularda rastgele ve zorlama seçimler yapmanın bedeli çok ağır olabiliyor. Örneğin bugün adeta büyük bir sektör haline gelmiş olan oto kiralama konusu, asla son güne, son dakikaya sıkıştırılmamalıdır. Araç kiralamak çok ciddi bir sorumluluk ister. Bu sorumluluğu alıcı da satıcı da aynı şekilde bölüşmelidir. Satıcılar bakımı yapılmış, temiz araçları en uygun şekliyle ve her müşteriye standart fiyatlarıyla sunmalıdır. Online satışlar fiyat konusunda bir standart yakalamayı teminat altına alır. Bu açıdan bir aracı online şekilde almak, ekonomik açıdan daha avantajlıdır. En azından diğer firmalarda aynı araçları kıyaslamak gibi bir olanağınız bulunmaktadır.

Araba kiralama uzun süreli ya da kısa süreli olarak gerçekleşebilmektedir. Uzun süreli araç kiralama hizmetine filo adı verilir. Büyük firmalar genelde şirket araçlarını bu şekilde çözer. Kiralanan araçların vergi borçları ya da senelik resmi masrafları, şirket sahiplerini bağlamaz, onlar sadece filo hizmetinin bedelini öder ya da olası bir kaza konusunda sorumluluk üstlenir. Kiralama süreçlerinde hasar ya da yakıt konusu müşteriye aittir. Bu yüzden alınan araçların iyice bir gözden geçirildikten sonra teslim alınması önemlidir. İş seyahatlerinde ya da tatillerde kullanmak üzere eş dost akrabalarınızla beraber kiralayacağınız araçlar için genelde havaalanı çevrelerinden ya da şehir merkezlerinden araç talep edersiniz. Örneğin Adana’da yaşıyorsanız önünüze ilk çıkan Adana Rent A Car firmasına girersiniz. Bu genelde sağlıksız sonuçlar doğurmaya müsaittir.

Yazımızın başında da belirttiğimiz üzere araç kiralamak hafife alınacak bir konu değildir. Hassasiyet içeren maddelerin saptanması, kasko ve sigorta işlemlerinin yapılması, özel durumlarda ödenecek bedellerin bilinmesi önemlidir. Bütün bunların dışında aynı araç için çok daha iyi fiyat veren firmalar varken pahalı firmalara yönelmekten kaçınmalısınız. İşte bu büyük problemi ortadan kaldırmak, karışıklığı önlemek için ekocars.com hizmete girmiştir. Siteye girip incelediğiniz zaman binlerce firmanın ve lokasyonun site bünyesinde yer aldığını görebiliriz. ekocars.com sitesi büyük oranda alıcıların lehine kurgulanmış bir sitedir. On binlerce firmadan ayrı ayrı fiyat aramak yerine bütün teklifleri tek bir merkezden kolayca görmenizi sağlayan bu çok özel siteyi mutlaka ziyaret edin. Geniş ağıyla 24 saat boyunca hizmet desteği veren tanidikrentacar.com birkaç adım sonunda sizlere en uygun aracı bulma konusunda yardımcı olmaktadır.

Bilindiği gibi aynı mantıkla çalışan birçok otel bulma sitesi de bulunmaktadır. Artık aramanın daha kolay ve hızlı olduğu, pratik kıyaslama olanağı sunan platformlar büyük bir ilgi görüyor. ekocars.com platformu da hizmete girdiği ilk günden bu yana otomobil kiralamak isteyen insanların yoğun ilgisiyle karşı karşıya kalmaktadır.

Kategoriler: Diğer
Etiketler: