22.05.2017 00:50

Aslı Enver’in İhanet Haberlerine Instagram Paylaşımı

Aslı Enver- Murat Boz ilişkisinde ihanet haberlerine ilk tepki Aslı Enver'den geldi. aldatılma haberleri ile magazin basınının ilgi ile takip ettiği çift sessizliğini bozdu.

Uzun süredir ” İstanbullu Gelin” dizisi ile Tvekranlarında olan ve reytinglerde üst sıralarda bulunan oyuncu Aslı Enver sessizliğini bozdu. Geçtiğimiz yıllarda “Kardeşim Benim” isimli film setinde tanışan ve yakınlaşan Murat Boz ile bir seneden uzun bir süredir birlikteliği devam ediyordu.

Çiftin Hayranları da Sessizliğini Koruyor

Çiftin  Instagram ve sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlar ve jestler hayranları tarafından büyük beğeni topluyordu. Son haftalarda ihanet haberleri ile magazin dünyasının dilinden düşmeyen çift sessizliğini korumaya devam ederken sonunda Aslı Enver’den Instagram paylaşımı geldi. Murat Boz’un Eser Yenenler ile çıktığı bir gece gezmesinde “İşte Benim Stilim” yarışmasından tanıdığımız Bahar Candan ile yakınlaşması ihanet haberlerini başlatmıştı. Sosyal medyada hızla yayılan ve dalga konusu olan bu haberlerin arkası kesilmeyerek en sonunda Aslı Enver ile rol arkadaşı Özcan Deniz’in yakınlaştığı haberleri üzerine Enver sessizliğini bozdu. İsyan eden ve yapılacak haberlere karşı yasal haklarını uygulayacağını belirten güzel oyuncu yaşadıkları karşısında üzüntüsünü de bildirdi. Yaptığı Instagram paylaşımı ile ayrılık haberlerini bir yandan yalanlarken Murat Boz ise bu durum karşısında hala sessizliğini korumaya devam ediyor.

Kategoriler: Magazin