24.05.2016 23:54

ASUS ZenFone 3’ün Özellikleri Sızdırıldı!

Asus’un yeni amiral gemisi olacak ZenFone 3’ün bazı özellikleri sızdırıldı. İşte Asus Zenfone 3 için sızdırılan özellikler ve merak edilen detaylar!

2016 yılı başlarından itibaren teknoloji ve donanım merkezli hemen her firma akıllı telefon sektöründe ki yerini aldı, bunlardan bir tanesi de tabi ki ASUS. ASUS, yılların verdiği donanım gücünü kullanarak teknoloji yatırımlarına ara vermeden devam ediyor. ZenFone serisi ile global çapta mobil sektöründe kendini gösteren ASUS ailenin yeni üyesi ZenFone 3’ü satışa çıkarmaya hazırlanıyor.

ASUS ZenFore 3’ün Sızdırılan Özellikleri Neler ve Fiyatı Ne Kadar?

ASUS’un yeni amiral gemisi ZenFone 3’ün bazı özellikleri internet üzerinden sızmış durumda, Gelen sızıntılara göre ZenFone 3, ailenin diğer serilerinden farklı olarak Intel değil Qualcomm marka işlemci ile üretilecek. ZenFone 3 Snapdragon yonga setinden gücünü alırken 4GB LP DDR4 RAM kapasitesine sahip olacak. Andreno 530 grafik işlemcisine de sahip olacak ZenFone 3’ün depolama alanı ise 32GB olacak. ASUS ZenFone 3’ün en büyük eksisi ise rakipleri QuadHD ekrana geçmiş olmasına rağmen, FullHD çözünürlük ile üretilecek olması olarak karşımıza çıkıyor. Önümüzdeki günlerde düzenlenecek tanıtım etkinliği sonrasında satışa çıkarılması beklenen ZenFone 3’ün satış fiyatı ise 350 Euro olarak tahmin ediliyor.

ASUS, ZenFone 3 modeli ile nasıl bir satış trendi yakalayacak, bekleyip göreceğiz.