22.09.2016 12:51

Ata Demirer’in Instagram’da Set Paylaşımı

Olanlar Oldu'nun çekimlerine başlayan Ata Demirer Instagram'dan set fotoğrafı paylaştı. Instagram'dan filmin çekimleriyle ilgili paylaşım yapmaya devam ediyor.

Ata Demirer “Niyazi Gül Dört Nala” filminden sonra senaryosuna başladığı “Olanlar Oldu” filminin senaryosunu tamamladığını Instagram’dan hayranları ile paylaşmıştı. Filmin çekimlerine de başlayan Ata Demirer film setinden Instagram’da fotoğraf paylaştı. Yazdığı senaryolar ile yaptığı filmler gişede büyük başarılar elde etmişti. Aynı başarıyı” Olanlar oldu” filminde de bekliyor.” Olanlar oldu” filmi ile bomba gibi gelecek olan oyuncu mutluluğunu Instagram hesabından takipçileri ile paylaşıyor. Filmin senaryosu hakkında bir bilgi vermese de baş rolü kendisinin üstleneceği öğrenilen bilgiler arasında yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise diğer filmlerinin de yönetmenliğini yapan Hakan Algül yer alıyor. Instagram hesabından paylaştığı set fotoğrafı ile binlerce beğeni alan Ata Demirer’in hayranları filmi heyecanla bekliyor. Filmin vizyona giriş tarihi ile ilgili herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Olanlar Oldu Filminin Ünlü Kadrosu

ata-demirer-tuvanaata-demirer

“Olanlar oldu” filminin çekimleri devam ederken ekibine güzel oyuncu Tuvana Türkay’ın katılmasını Instagram hesabından” Hayırlı olsun” notunu ,fotoğrafın altına yazarak paylaşmıştı. Filmde Seda Güven, Salih Kalyon, Ülkü Duru, Tuvana Türkay gibi pek çok ünlü isim yer alıyor.