05.10.2016 12:10

Athena’nın Yeni Şarkısı Youtube’da

Athena'nın "Altüst" albümünde yer alan "Ses Etme" şarkısının klibi Youtube'da yerini aldı. Athena'nın yeni şarkısı Youtube'da şimdiden çok ses getirdi.

Gökhan ve Hakan kardeşlerin müzik grubu olan Athena’dan yeni şarkı geldi. O Ses Türkiye’de jürilik yapan ikiz kardeşler Hakan ve Gökhan “Altüst” albümünde yer alan ” Ses Etme” şarkısının video klibi Youtube’da yerini aldı. Sözlerini Gökhan ve Hakan Özoğuz kardeşlerin yazdığı klibin yönetmenliğini Gönenç Uyanık üstleniyor. Renkli kişilikleri ile herkesin gönlünü kazanan ikiz kardeşler O Ses Türkiye’nin yeni sezonunda jüri üyeliği yapmaya devam ediyor. Youtube’da yayınlandığından itibaren video klibi ile dikkatleri üzerine çeken şarkı herkes tarafından takdir ediliyor. Youtube’da yayınlanan şarkının yorumlar kısmının devre dışı bırakıldığı gözlerden kaçmıyor.

Klipte Yer Alan Trans Bireyler

Klip trans kişilerin uğradığı şiddet ve kin duygularını konu alıyor. Youtube kanalı Netd üzerinden yayınlanan “Ses Etme” şarkısı kısa bir sürede ses getirdi. Klipte gece kulüplerinin tanınmış isimlerinden Nurtopu Saçan, Barbie ve Donatella isimli drag quuenler yer alıyor. Türkiye’de kabul görememiş trans bireylere dikkat çeken klibe Didem Soydan da Instagram hesabından destek verdi. 2014’te yayınlanan “Altüst” albümünde bulunan “Kafama Göre” şarkısı çok beğeni toplamıştı. Yeni çıkan “Ses Etme” klibi de şimdiden beğenileri topluyor.

Kategoriler: Magazin