15.09.2016 00:34

Avatar Atakan Instagram’da Minik Ilıcalı’yla Birlikte!

Instagram'da sık aktif olanlar arasında yer alan Avatar Atakan'ın Instagram'daki son paylaşımı büyük ilgi topladı. İşte Avatar Atakan'ın o paylaşımı!

Acun Ilıcalı‘nın yapımcılığını üstlendiği Survivor yarışmasının 2016 sezonunda finale kadar tırnakları ile kazıya kazıya giden Avatar Atakan, Serkay Tütüncü ile beraber halk oylamasına çıkmış ve şampiyon olmuştu.

Survivor 2016 yarışmasının çekimlerinin yapıldığı Panama adasında Acun Ilıcalı‘nın sevgilisi Şeyma Subaşı ve kızı Melisa Ilıcalı’da kalıyordu. Bu sıralarda, yarışmalar yapılırken de sahada olan minik Ilıcalı yarışmacıların dikkatini çekmeyi başarmış ve kendini uzaktan uzağa sevdirmişti.

avatar-atakan-instagram-paylasimi

Avatar Atakan ve Melissa Ilıcalı’dan Sevimli Selfie

Survivor 2016 yarışmasının şampiyonu Avatar Atakan, Instagram hesabı üzerinden Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı‘nın kızı olan Melisa Ilıcalı ile beraber çekildiği bir selfiesini paylaştı. Instagram üzerinden yaptığı bu tatlı paylaşımının altına da “Survivor aski belgelendi :))) zuahah adada uzaktan bir iki kez gormustum :))) sonunda bulustuk 🙂 tebessum kana karisan en hizli ilactir. Melisa” açıklamasını ekleyerek Melisa’nın babası Acun Ilıcalı‘yı da açıklamaya etiketlemeyi ihmal etmedi. Avatar Atakan Instagram üzerinden yaptığı bu sevimli fotoğraf paylaşımı ile takipçileri tarafından binlerce beğeni almayı başardı.