Zeytin Ağacı ve Arayış Dizilerinde Modern Tıp Eleştirisi Ayaklandırdı Zeytin Ağacı ve Arayış Dizilerinde Modern Tıp Eleştirisi Ayaklandırdı

Netflix'ten fiyat politikasını arttırmaya devam ederken bir hamle daha yaparak abonelerini yasa boğdu. Netflix en ucuz paketi olan temel paketini kaldırdı!

Netflix, en ucuz paketi olan temel paketi sessiz sedasız kaldırdı. Şimdilik sadece Kanada'dan kaldırılan en ucuz temel reklamsız paket sırayla tüm ülkelerde rafa kaldırılmaya hazırlanılıyor! Netflix'in en ucuz reklamsız paketi olan temel paketi sessiz sedasız kaldırıldı. Kanada'da şaşkınlık yaşayan aboneler artık aylık 9,99 Kanada dolarından daha yüksek bir mebla ödeyecek.

Peki Netflix sırada hangi ülkedeki en ucuz reklamsız temel paketi kaldıracak?

Kanada'da kaldırılan reklamsız temek Netflix paketi aylık sadece 9,99'dan başlıyordu. Ancak kullanıcılar artık reklamsız bir Netflix'i izlemek için en ucuz ayda 16,99 ödeyecek. Şu anda ise Temel plan için ödeme yapan aboneler, hesabı iptal edene kadar plana devam edebilecek.

Peki sırada hangi ülke var? Netflix'in bu hamlesi sonrası diğer ülkedeki aboneler korkuyla beklemeye başladı. Kanada'dan sonra sırada ABD, Japonya, Kore ve Avustralya'da daha sonra ise Türkiye'de reklamsız temel paketin kaldırılması bekleniyor.