21.06.2017 18:43

Beklenen Haber, LG V30 Tanıtım Tarihi Listelendi

LG V30 akıllı telefonları için tanıtım tarihi ortaya çıktı. LG V30 serisi ne zaman tanıtılacak? Yeni serinin özellikleri neler olacak? İşte tüm haberler!

Akıllı telefonların devlerinden biri haline gelen LG, kısa süre önce yeni seri akıllı telefonlarını duyurmuştu. LG G6+ serisinin duyurulmasının ardından gözler, markanın yeni seri akıllı telefonları olacak olan LG V30 serisine çevrilmişti. Bir süredir ne zaman tanıtılacağı hakkında belli başlı bilgilerin paylaşıldığı LG V30 serisinin, şimdi ise net olarak ne zaman tanıtılacağını gösteren bir liste yayınlandı. Peki LG V30 ne zaman geliyor? Özellikleri neler olacak?

LG V30 Ne Zaman Tanıtılacak?

Yeni seri LG V30 akıllı telefonlarının tanıtım tarihi için Güney Kore medyası tarafından yeni bir bilgi yayınlandı. Berlin’de düzenlenecek olan IFA 2017 etkinliğinde tanıtılacağı gözlenen LG V30, serisi akıllı telefonlarının, yayınlanan son tanıtım tarihi listesiyle beraber bu iddialar bir nevi kesinleşmiş oldu. Şimdiden ilgi ile beklenen yeni seri akıllı telefonların aynı listede yer alan özellikleri de paylaşıldı. Buna göre LG V30 serisi içerisinde Snapdragon 835 işlemcilerinin geleceği söyleniyor.

LG V30

VR desteği ve OLED ekran desteğiyle beraber gelecek olan LG V30, IP68 sertifikasına sahip olacak ve çift selfie kamerası bulunduracak. Arka kamerasında da çift arka kamerası bulunması beklenen LG V30, böylelikle 4 kameralı akıllı telefon modellerinden biri olacak. Satışa Eylül ayında çıkacağı belirtilen akıllı telefonların fiyatının ise 630-700 dolar arası olacağı konuşuluyor. Geri kalan tüm detayları da tanıtımla beraber öğrenmek mümkün olacak.