17.06.2017 14:48

Beklenen Haber Samsung Galaxy Note 7 FE Çıkış Tarihi Açıklandı

Samsung Galaxy Note 7 FE akıllı telefonları için merakla beklenen çıkış tarihi belli oldu. Samsung Galaxy Note 7 FE serisi ne zaman raflarda yerini alacak?

Samsung, en başarılı akıllı telefon modeli olarak değerlendirilen Galaxy Note 7 serisi ne yazık ki beklenmedik bir sorun ile karşılaşmış ve tüm seri bildiğiniz gibi iptal edilmişti. Pillerde yaşanan sorun nedeniyle iptal edilen serinin yeniden gelip gelmeyeceği ise bilinmiyordu. İddialar gündemden düşmezken yeni seri hakkında merak edilen bilgide sonunda verilmiş ve serinin yeniden geleceği doğrulanmıştı. Samsung Galaxy Note 7 FE adı ile yeniden piyasaya çıkış yapacak olan akıllı telefonun, şimdide çıkış tarihi belli oldu.

Samsung Galaxy Note 7 FE Tüm Detaylar

Samsung Galaxy Note 7 FE modeli akıllı telefonlarda tasarımsal ya da sistemsel olarak bir değişikliğin yapılmayacağı belirtiliyor. Samsung Galaxy Note 7 FE modelinde bunun yerine pil hacminin düşürüleceği ve teknik özelliklerinde değiştirilmeyeceğini de biliyoruz. İlgiyle beklenen telefonun tüm bu özellikleriyle beraber çıkış tarihi içinse 30 Temmuz 2017 açıklaması geldi.

Galaxy Note 7 FE

Temmuz ayı sonunda, çok kısa bir süre sonra çıkacak olan yenilenmiş Samsung Galaxy Note 7 FE akıllı telefonlarının, üretim miktarları da açıklandı. Samsung Galaxy Note 7 FE modelinin çok sınırlı bir sayıda üretileceği düşünülüyordu ve son açıklamada bu durumu kanıtlar nitelikte. Telefonların ilk aşamada sadece 450 bin adet ile sınırlı olacağı belirtildi. Samsung Galaxy Note 7 FE modeline gelen ilgiye göre bu rakamın artıp azalacağı konusunda ise bir bilgi bulunmuyor.