12.06.2017 21:55

Beklenen Oyun Mount and Blade 2 Bannerlord Videosu

Mount and Blade 2 Bannerlord serisi için beklenen haberler geldi. İşte E3 2017 fuarında görücüye çıkan Mount and Blade 2 Bannerlord hakkında yepyeni detaylar!

Oyun dünyasında nadir Türk firmalarından biri olan TaleWorlds tarafından piyasaya sürülen Mount and Blade serisi, amatör ruhuyla geliştirilmiş bir seri olsa da kısa süre içerisinde sadece ülkemizde değil dünya genelinde büyük bir üne kavuştu. Kendi krallığınızı oluşturarak Orta Çağ dünyasını yaşadığınız seriye geçtiğimiz aylarda bir yenisinin daha ekleneceğinin de haberi verilmişti.

Mount and Blade 2 Bannerlord olarak gelecek olan yeni seride ise bambaşka bir oynanış dinamiği ve çok daha profesyonel bir yapının ortaya koyulacağını da görmüştük. Şimdi ise merakla beklenen Mount and Blade 2 Bannerlord oyununun E3 2017 kapsamında yeni videosu yayınlandı.

Mount and Blade 2 Bannerlord Geliyor

TaleWorlds, yeni oyun hakkında hem yeni bir oynanış videosu yayınladı hem de Mount and Blade 2 Bannerlord serisi için merakla beklenen çıkış tarihi konusunda da net bilgiler verildi. Uzun süredir ne zaman çıkış yapacağı konuşulan oyunun önümüzdeki seneye bile kalabileceği belirtiliyordu. Fakat Mount and Blade 2 Bannerlord için yapılan açıklamada oyunun bu yıl içerisinde geleceği de açıklandı.

2017 yılı bitmeden Mount and Blade 2 Bannerlord oyununu görebileceğiz. Bunun dışında bu kez de tam tarihin verilmediğini de belirtelim. Çok daha başarılı bir oyun olacağı görülen Mount and Blade 2 Bannerlord oyununun ilk oynanış videosunda ise değişen tüm yapı ele alınmış oldu. Bakalım bu sene Mount and Blade 2 Bannerlord modeli ne kadar başarı elde edecek.

Ayrıca bir de Mount and Blade 2 Bannerlord kale kuşatması hakkında bilgi veren bir oynanış videosu da bonus olarak daha önce yayınlanmıştı. İşte kale kuşatması defans sistemini gösteren o video;