11.09.2016 00:59

Bengü, Sığamıyorum Klibiyle YouTube’da 30 Milyon İzlendi!

Bengü'nün Haziran ayında YouTube üzerinde yayınlanan Sığamıyorum klibi 30 milyon izlenmeyi geçti. İşte Bengü'nün konuyla ilgili paylaşımı ve Sığamıyorum klibi!

Türkiye’nin başarılı pop müzik sanatçısı Bengü, Sığamıyorum parçası için çektiği kliple yeni bir başarıya daha imza attı. YouTube üzerinde Haziran ayında DMC etiketiyle netd kanalı üzerinde yayınlanan Bengü’nün Sığamıyorum klibi 30 milyonun üzerinde izlenme sayısına ulaştı. Başarılı sanatçı Bengü, klibinin 30 milyon izlenmeyi geçtiği haberini ise Facebook sayfası üzerinden sevenleriyle paylaştı ve sevenlerinin göstermiş oldukları ilgi için sevenlerine teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

Bengü Sığamıyorum Dedi ve YouTube’da 30 Milyon Kişi Klibi İzledi!

Bengü, söz ve müziği Zeki Güner’e ait olan Sığamıyorum parçasını single çalışması olarak geçtiğimiz aylarda çıkarmıştı. Sığamıyorum şarkısının düzenlemesini ise Mustafa Ceceli yapmıştı. Bengü’nün “tam bir yaz klibi” olarak nitelendirdiği Sığamıyorum klibinin yönetmenliğini ise Ulaş Engin yapmıştı.

Bengü’nün Sığamıyorum klibi YouTube üzerinde sadece izlenme değil binlerce beğeni de aldı. Klibin şu anda 70 bine yakın beğenisi bulunuyor. Ayrıca klibi izleyen YouTube kullanıcılarının birçoğu da parçaya ve klibe dair olumlu yorumlar yapıyorlar. Bakalım izlenme sayısı hızla artan Sığamıyorum klibi önümüzdeki dönemlerde bu defa kaç milyon izlenme sayısıyla haberlerimize konu olacak.