24.05.2017 19:41

Bengü’nün Yeni Şarkısı Youtube’da

Güzel şarkıcı Bengü'nün yeni video klibi Kuzum Youtube'da yayınlandı. Hayranlarından tam not alan şarkı yazın damgası olacağa benziyor.

Geçen sene çıkardığı ‘Sığamıyorum’ isimli parçasının ardından magazin basınında çok yer almayan Bengü’nün yeni klip şarkısı  ‘Kuzum’ bugün Youtube kanalı Netd de yayınlandı. 2 gün önce Netd Youtube kanalında teasear yayınlayarak hayranlarını merakta bırakan Bengü’nün yeni şarkısı çok beğenildi. Felix yapım ve Dmc etiketi altında çıkan ‘Altınçağ’ albümünün ilk klibi ‘Kuzum’ bu yazın damgası olacağa benziyor. Güzelliğinden hiçbir şey kaybetmeyen başarılı sanatçının video klibi de oldukça dikkat çekiyor. Yeni çıkacak şarkısı için heyecanlanan Bengü heyecanını sosyal medya hesaplarından da duyuruyor.2005 yılında başarılı bir çıkış yaparak müzik dünyasına adım atan Bengü yeni şarkısı için çok umutlu gözüküyor.

Bengü Aradığı Aşkı Sonunda Buldu

Uzun süredir bekar olmasıyla dikkat çeken Bengü sonunda aradığı mutluluğu buldu. Selim Selimoğlu ile olan birlikteliğini Instagram hesabından paylaştığı duygusal yazı ile duyuran sanatçı hayranlarından tam destek aldı. aradığı aşkı çok beklediğini ve sonunda bulduğunu belirten güzel şarkıcı yazın evleneceğinin sinyallerini de veriyor. İş adamı Selim Selimoğlu’nun yakışıklılığı ve duruşu Bengü’nün takipçilerinin gözünden kaçmıyor.

Kategoriler: Magazin