12.09.2016 15:18

Bensu Soral’ın Instagram’daki İkizi Herkesi Şaşırtıyor!

İçerde dizisi ile adından sıkça söz ettirecek olan Bensu Soral'ın Instagram'da benzeri çıktı. Bensu Soral'ın benzerinin Instagram hesabı haberimizde!

Hande Soral’ın kız kardeşi olan Bensu Soral şimdilerde  “İçerde” dizisi ile ekranlara tekrar dönmeye hazırlanıyor. Ablasının desteğini de alarak oyunculuğa başlayan Bensu Soral, oyunculukta emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Daha öncesinde pek çok dizide rol alan fakat yıldızı “Tatlı Küçük Yalancılar” ile parlayan oyuncu şu sıralar yeni başlayacak olan “İçerde” dizisinde Melek karakterine can vermeye hazırlanıyor. Dizide Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli gibi ünlü isimlerle birlikte rol alacak.

Bensu Sorala Benzeyen İrlandalı Güzel: Vickie Doherty
bensu-soral-instagram-benzerii

Instagram, Youtube gibi sosyal medya hesaplarının çok fazla kullanılmasından dolayı günümüzde ünlülerin benzerlerini bulmak çok daha kolaylaşıyor. Hatırlarsanız daha öncesinde Hande Erçel’e benzeyen kişinin Instagram hesabını sizlerle paylaşmıştık. Şimdi de Bensu Soral’a benzeyen kişinin Instagram hesabını sizlerle buluşturuyoruz.

Instagram üzerinden moda bloggerlığı yapmak son yıllarda oldukça popüler hale geldi. Vickie Doherty de onların arasında yer alıyor. Moda bloggerlığı yapan İrlandalı Vickie DohertyBensu Soral’a olan benzerliği ile dikkat çekiyor. Instagram’da vickiedoherty hesabı ile oldukça fazla takipçisi bulunan İrlandalı güzel, Bensu Soral’ın hayranları tarafından da birbirlerine çok benzetiliyor.