07.06.2017 00:19

Berk Oktay’ın Instagram Hesabı Çalındı

Berk Oktay 'ın yönetmen ve ekibi ile kavga ettiği ve kavgada küfür ettiği iddiaları magazin gündemine bomba gibi düştü.Yakışıklı oyuncu Berk Oktay bu iddialara Instagram hesabından cevap verdi.

Savaşçı dizisi ile Fox TV ekranlarında gördüğümüz Berk Oktay gündeme küfür iddiaları ile düştü. Berk Oktay’ın dizi setinde gerçekleşen kavgada yönetmene ve ekibine küfür ettiği iddiaları magazine bomba gibi düştü. Fox TV de yayınlanan reytinglerde üst sıralarda yer alan Savaşçı dizisine karalama kampanyası yapıldığını düşünen Berk Oktay Instagram hesabından paylaştığı yazı ile iddialara yanıt verdi.

Berk Oktay Küfür İddialarına Yanıt Verdi

Dizide oynadığı arkadaşlarının da yanında olduğunu belirten Berk Oktay yönetmenin bu iddialarla dizinin reytinglerini düşürmek istediğini dile getirdi. Limon Film yapım ekibinin de Berk Oktay’ın yanında olduğunu söyleyen Berk Oktay diziden ayrılmayacağını hayranlarına duyurdu. Instagram hesabından paylaştığı yazıda yapılanların gerçek dışı olduğunu dile getiren yakışıklı oyuncu Berk Oktay’ın bu yazıdan sonra Instagram hesabı çalındı. Dün paylaştığı yazıdan sonra Instagram hesabı çalınan oyuncu hukuki yola başvurdu. Berk Oktay Twitter hesabından, Instagram hesabının çalındığını ve en kısa sürede geri alacağını duyurdu.

Kategoriler: Magazin