01.06.2017 01:00

Berkay Yeni Albümünü Instagram Hesabından Paylaştı

Berkay Şahin, Snap Dogg’un  ’ Drop It Like It’s Hot’ şarkısı ile eğlendiği dakikaları Instagram hesabından paylaştı. Eşi Özlem Şahin ile arabada seyahat ederken çektikleri eğlenceli videonun altına yeni albümü Yansıma’nın çıktığını yazan Berkay Şahin’in mutluluğu her halinden bel

Berkay Şahin, Snap Dogg’un  ’ Drop It Like It’s Hot’ şarkısı ile eğlendiği dakikaları Instagram hesabından paylaştı. Eşi Özlem Şahin ile arabada seyahat ederken çektikleri eğlenceli videonun altına yeni albümü Yansıma’nın çıktığını yazan Berkay Şahin’in mutluluğu her halinden belli oluyor. Bir hafta önce piyasaya giriş yapan Yansıma albümü kısa süre içerisinde müzik piyasasında yükseldi. Yansıma albümünün çıkış parçası olan Yaz şarkısı Youtube’da 1 hafta içinde 800 binin üstünde izlenime ulaştı.

https://www.instagram.com/p/BUtynSkl2_6/?taken-by=berkaysahinn

Şarkılar Tanıdık İsimlerden

Pop müziğinin sevilen ismi Berkay Şahin, uzun bir aradan sonra yeni albümü Yansıma’yı müzik severler ile buluşturdu. Yansıma albümünde; Sezen Aksu, Sinan Akçıl, Soner Sarıkabadayı, Hakan Altun gibi Türkiye’nin önde gelen isimleri ile çalışan Berkay’ın kendi besteleri de yer alıyor. Bir yıldan uzun bir süredir üzerinde çalıştığı albümünün prodüktörlüğünü de üstlenen Berkay, heyecanını Instagram hesabından paylaşmayı da ihmal etmiyor. Gerek Instagram’dan gerekse Youtube üzerinden şarkıcı Berkay’a binlerce beğeni geliyor. Hayranlarından tam not alan şarkıcının ilerleyen zamanlarda çıkış parçasına klip çekmesi bekleniyor.

Kategoriler: Magazin