09.04.2018 19:41

Beyaz Eşyalarda Servis Hizmetinin Önemi

Günümüzün gelişen teknolojisi ile hayatın her alanında daha kolay, daha ekonomik ve daha kaliteli çözümlerden faydalanabilme şansı doğuruyor. Özellikle de hayatı kolaylaştıran çözümleri hedef alan bir gelişim süreci içerisinde bulunan günümüzün teknolojisi, beyaz eşya ürünleri ile hayatın merkezinde kendisine yer buluyor. Her evde kullanılmaya başlanan beyaz eşya sınıfı teknolojik cihazlar, yaşam alanlarında hem yaşam standartlarını yükseltiyor hem de çok daha önemli zaman tasarrufları elde edilebilmesine imkan veriyor. Ancak günümüzde sıklıkla kullanılan bu beyaz eşya sınıfı teknolojik cihazlarda zamanla çeşitli sorunların yaşanması mümkün olabiliyor ki Sarıgazi Arçelik Servisi merkezi tarafından bu alanda profesyonel beyaz eşya servisi hizmetleri sunularak, sorunların en kısa süre içerisinde çözümü sağlanıyor.

Beyaz eşya ürünlerinin kullanımında performans düşüklüğü yaşanması, belirli fonksiyonların değerlendirilememesi veya ürünün hiç kullanılamaması gibi problemler ile karşı karşıya kalınması olasılığı her zaman bulunur. Bunun üzerine kullanım hataları, çevresel faktörler gibi pek çok etkende ilave olduğunda Samandıra Arçelik Servisi merkezi profesyonel beyaz eşya servisi hizmetlerine olan ihtiyaçlar çok daha yüksek seviyeye ulaşıyor. Bu kapsamda da servis merkezinin servis altyapısı açısından gelişen teknolojiye uygun olarak gelişimini sürdürmesi ve personellerinin eğitimlerini de bu doğruda gerçekleştirerek, uzmanlıklarını da geliştirebilmelerine yardımcı olunması, maksimum seviyede müşteri memnuniyeti odaklı bir beyaz eşya servisi hizmeti sunulabilmesinin önünü açıyor. Uzman personellerin en yeni beyaz eşya ürünü modellerindeki sorunlara dair dahi bilgi sahibi olabilmesi gerekli olan müdahaleleri hızlı, sorunsuz ve kaliteli şekilde gerçekleştirebilmesine imkan veriyor.

Maksimum seviyede müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı dahilinde uygulanan beyaz eşya servisi hizmetleri ile birlikte özellikle orijinal yedek parça kullanımına önem veren Çekmeköy Arçelik Servisi merkezi onarım müdahaleleri sonrasında müşterilerine 1 yıllık garanti hizmeti sunuyor. Böylelikle arıza onarım müdahalelerinin ardından onarımı yapılan ya da değiştirilen parçanın kısa süre içerisinde yeniden arızalanması ya da düşük performans ortaya koyması gibi sorunların müşteri açısından ilave ve gereksiz maliyetler ve mağduriyetler yaşatmasının da önüne geçilebilmiş oluyor. Üstelik tüm bu ekonomik ve aynı zamanda da kaliteli beyaz eşya servis hizmetlerine 7 gün 24 saat kesintisiz olarak ulaşabilme imkanı bulunuyor.

Kategoriler: Diğer
Etiketler: