06.09.2016 22:58

Beyonce, Doğum Gününü YouTube Kanalından Kutladı!

YouTube artık ünlülerin kıskacı altına iyice girmeye başladı. Şimdi de dünyaca ünlü sanatçı Beyonce doğum gününü yüklediği video ile YouTube’dan kutladı!

Biliyorsunuz ki YouTube artık sadece YouTube yıldızları dediğimiz kesim tarafından değil aynı zamanda ünlüler tarafından da kullanılıyor. Neredeyse isim yapmış her ünlünün bir YouTube kanalı olduğu gibi bazıları da YouTube’u aktif olarak kullanıyor. İşte onlardan birisi olan Beyonce, 35. Doğum gününü yüklediği video ile kutladı. Karşınızda tüm ihtişamı ile 35. Yaşındaki Beyonce!

Beyonce’dan YouTube Sürprizi!

youtube-beyonce

35 yaşınıza geldiğinizde hazırlayacağınız bir müzik videonuzu YouTube’a yüklediğinizi ve sadece 24 saat içinde 2 milyonun üzerinde kişi tarafından bu videonun izlendiğini düşünün! Tam olarak hayal edemediniz mi? Gayet normal çünkü bunu başaran isim dünyaca bilinen bir sanatçı olan Beyonce! YouTube’u şu sıralar kasıp kavuran ve denizin içinde başlayan müzik videosu, Beyonce’un limon sarısı kıyafeti ile sokaklarda yürümesi ile devam ediyor. Ayrıca 2 günde 6 milyon izlenime ulaşan video “Limonata” albümüne ait bir şarkıdan oluşuyor. Daha fazla sözü uzatmadan Beyonce’nin YouTube’da sevenlerine yapmış olduğu sürpriz ile sizleri baş başa bırakmak istiyoruz. İyi seyirler! ( bu arada araba camı kırma sahnelerini ismail yk – allah belanı versin adlı klibine benzettiğimi de demeden geçemeyeceğim 😀 )