25.08.2016 22:57

Beyza Durmaz’ın Yeni Klibi YouTube’da!

Beyza Durmaz'ın Ben N'aptım isimli single çalışması YouTube'da ve diğer platformlarda yayınlandı. İşte Ben N'aptım şarkısı ve YouTube üzerinde yayınlanan klibi!

Geçtiğimiz yıl çıkardığı “Olan Var Olmayan Var” albümüyle ve albüme ismini veren “Olan Var Olmayan Var” şarkısıyla YouTube’da üst sıralarda izlenme sayısına ulaşan Beyza Durmaz’ın yeni single çalışması olan ‘Ben N’yaptım‘ bugün yayınlandı. “Olan Var Olmayan Var” ile halen daha gündemdeki yerini koruyan ünlü sanatçı Beyza Durmaz’ın yeni single çalışması klibiyle birlikte YouTube’da, televizyon kanallarında ve çeşitli online müzik platformlarında yayınlandı.

Beyza Durmaz’ın “Ben N’aptım” Klibi ile İlgili Detaylar!

Söz ve müziği Beyza Durmaz’a ait olan “Ben N’aptım” şarkısının aranjesi Gökhan Süer tarafından yapılırken internet fenomeni Ataberk Doğan’ında yer aldığı şarkının klibini ise Oğuzhan Uğur yönetti. Klip YouTube üzerinde Poll Production resmi kanalı üzerinde yayınlandı. Beyza Durmaz’ın yeni şarkısı “Ben N’aptım“ın sözleri ise şu şekilde:

Harcadın gül gibi aşkımızı,
İki satır heyecana
Anlat şimdi derdini dağlara taşlara
Rahat batar iyi bilirim,
Huzur yaramaz insana
Elbet nihayet bulur,
Çıkmaz yollar da
Aldanacaksın, kaybolacaksın,
Sadece kendini kandıracaksın
Gün gelip yalnız kalıp
Cayır cayır yanacaksın
Gerçekler başına vurduğunda,
Çaresiz yalnızlığında
Bas bas bağıracaksın
N’aptım diye ben n’aptım diye
Ağlarken ardımdan
Delire delire diyeceksin ben n’aptım diye
Ah ben n’aptım diye
Gidince kollarından
Sürüne sürene diyeceksin
Ben n’aptım diye

Beyza Durmaz – Ben N’aptım Klibi:

Bakalım başarısıyla adından sıkça söz ettiren Beyza Durmaz yeni single çalışması “Ben N’aptım” ile YouTube’da ve diğer listelerde nasıl bir yer edinecek?