07.02.2018 14:49

Bilinmeyen Numaraları Kolayca Sorgulayın

Bildiğiniz gibi gün içerisinde telefonunuz defalarca kez çalabilir. Birçok kişi sizi arıyor ve halinizi hatırınızı soruyor olabilir. Bunun yanında önemli iş görüşmeleri yapıyor olabilirsiniz. Arkadaşlarınız, sevgiliniz, nişanlınız ya da başkaları ile görüşmeler yapıyor olabilirsi

Bildiğiniz gibi gün içerisinde telefonunuz defalarca kez çalabilir. Birçok kişi sizi arıyor ve halinizi hatırınızı soruyor olabilir. Bunun yanında önemli iş görüşmeleri yapıyor olabilirsiniz. Arkadaşlarınız, sevgiliniz, nişanlınız ya da başkaları ile görüşmeler yapıyor olabilirsiniz. Hepsinin numarasını rehberinize eklediğinize göre herhangi bir sorun bulunmuyor, öyle değil mi? Peki ama gün içerisinde tanımadığınız numaralardan çağrılar alıyor musunuz? Eğer ki alıyorsanız ve bunların kim olduğunu öğrenmek istiyorsanız hemen şimdi numara sorgulama işlemi yapan bu uygulamayı edinebilirsiniz. Sadece bir uygulama olduğunu, kolayca indirilebileceğini ve size bilmediğiniz numaraların kime ait olduğunu göstereceğini söylemeliyiz. Uygulamanın başarı oranı %70 ile %90 arasında değişim göstermektedir.

Dolandırıcılara Karşı Önlem

Biliyorsunuz ki günümüzde pek çok mobil dolandırıcı çetesi bulunmaktadır. İnsanları arayarak hesaplarının terör örgütlerinin eline geçtiği, çocuklarının tehlikede olduğu, kendilerinin polis, savcı, hakim ve benzeri mesleklerden olduklarını söyleyerek insanların paralarını çana pek çok suç çetesi bulunmaktadır. Peki ama siz de bunlardan korkuyor musunuz? Eğer ki böyle durumlara maruz kalmak istemiyorsanız ve buna dayanarak tanımadığınız numaralara açmıyorsanız, kesinlikle bu uygulamayı kullanarak sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Böylece kimlere ait olduğunu öğrenerek onları engelleyebilir ve bir daha sizinle irtibat kurmalarını engelleyebilirsiniz. Göreceksiniz ki bu uygulama tahmin edemeyeceğiniz kadar faydanıza olacaktır. Her zaman için beklediğinizden çok daha fazlasını bu uygulamada bulacaksınız.

Uygulama Veritabanı Tutmamaktadır

Sizin için geliştirilmiş ve başarılı sonuçlar veren bu uygulama sayesinde artık numaradan isim sorgulayabileceksiniz. Böylece dilediğiniz gibi tanımadığınız numaraların kime ait olduğunu göreceksiniz. Bunun yanında söylemek gerekirse uygulama veritabanı tutmamaktadır. Yani numaraları kendisi kaydetmemektedir. Sadece yurtdışı kaynaklı uygulamalardan veri çektiğini söylemek gerekir. Artık numara sorgulama programı indirerek siz de dilediğiniz numarayı öğrenebileceksiniz. Tamamıyla ücretsiz olduğunu ve unu kullanabilmek için hiçbir ücret ödemeyeceğinizi söylemeliyiz. Artık avantajlı olacağınıza ve daima aradığınız numaraları bulacağınıza da emin olabilirsiniz. Göreceksiniz ki ciddi anlamda yardımcı olacak bir uygulamadır. Eğer ki sorgulama işleminde numara bulunamadı diye bir ikaz alırsanız bu kayıtlarda olmadığını ve doğal olarak sorgulama işleminin yapılamayacağını göstermektedir. Kolayca indirim kurabilirsiniz.

Kategoriler: Diğer
Etiketler: