25.05.2017 19:23

BİM PlayStation 4 Slim Konsolu Satışa Çıkarıyor

PlayStation 4 Slim konsolları uygun fiyatla Bim'de satışa çıkıyor. PlayStation 4 Slim konsollarının satış fiyatı ne kadar? Konsollar ne zaman satışa çıkacak?

Belli aralıklarla teknoloji ürünlerde yaptığı indirimlerle gündeme gelen market zinciri BİM, şimdilerde yeni bir atılım içerisine girmiş durumda. Verilen son bilgilere göre en son PlayStation 4 satışıyla gündeme gelen market zinciri bu kez PlayStation 4 Slim modelinin satışı gerçekleştirecek. Tabi ki bu durumda asıl konu PlayStation 4 Slim modelinin ne kadar fiyatla satışa çıkacağı. BİM tarafından bastırılan ve her elektronik üründe olduğu gibi kampanyanın önceden bildirildiği afişlere göre PlayStation 4 Slim konsolları piyasa fiyatının daha altında satışa çıkacak.

PlayStation 4 Slim 500 GB Versiyon Satılacak

Paylaşılan afişlere göre PlayStation 4 Slim versiyonunun satış fiyatı 999 TL olacak. Konsolların diğer modellerle birebir aynı olacağı yani herhangi bir sınırlaması olmayacağı belirtilirken, PlayStation 4 Slim yanında oyun paketleri ya da afişin dışında ekstra bir ürün olup olmayacağı ise bilinmiyor. 999 TL gibi bir fiyatla satışa çıkacak olan PlayStation 4 Slim serisinin BİM stoklarına ise 2 Haziran tarihinde ekleneceği belirtiliyor. Paylaşılan afişlerde de yer alan bilgi bu yönde.

BİM PlayStation 4 Slim