04.11.2016 10:00

Binlerce Kişi YouTube Yıldızının Kanalını Kapatmasını İstiyor!

YouTube’a katılan her yayıncı fan toplamıyor. Bazı YouTube yıldızlarının sevenleri kadar nefret edenleri de var! Tıpkı youtuber Eugenia Cooney gibi!

YouTube yıldızlarının fanları kadar sevmeyenleri de var desek inanır mıydınız? Bizce inanın çünkü YouTube’da 900 bin abonesi olmasına rağmen Eugenia Cooney isimli yıldızın kanalını kapatması için büyük bir kampanya başlatılmış durumda! Peki bu YouTube yıldızından neden bu kadar nefret ediliyor? İşte bu sorunun cevabını sizler için araştırdık!

YouTube Yıldızı Cooney Kanalını Kapatacak mı?

22 yaşındaki YouTube yıldızı (!) çoğu diğer bayan YouTube yayıncıları gibi güzellik,stil ve buna benzer kategorilerde yayın yapıyor. Bu alanlarda yayın yapmasına rağmen toplam 18 bin kişi kendisinin çok zayıf olduğunu ve görüntü kirliliğine sebep olduğunu ayrıca küçük yaşta olan fanlarına da kötü örnek olduğunu öne sürerek kanalının kapatılmasını istiyor! Tüm bu kampanyalara kayıtsız kalamayan YouTube yıldızı çektiği bir video ile bu görünüşünün doğal olduğunu ve ekstra bir çaba harcamadığını söylemekten geri kalmadı. Bakalım Change.org’da açılan bu kampanya sonuç verecek mi yoksa sonuç vermeden YouTube yıldızı kanalını kapatacak mı? Bize kalırsa bu durumdan dolayı kanalın kapanmasını bir kenara bırakın takipçilerinin sayısının artacağı kesin!