25.09.2016 00:18

Bir YouTube Yıldızı iPhone 7’ye Kulaklık Girişi Açtı!

Gün geçmiyor ki iPhone 7 kulaklık girişi ilgili bir sitem gelmesin. İşte şimdide bir YouTube yıldızı, matkapla iPhone 7’ye kulaklık girişi açtı!

Apple, iPhone 7 ile birlikte jack girişinden vazgeçeceği dedikodusu tam olarak kabul edilememiş iken yapılan büyük tanıtımda da iPhone 7’nin jack girişi olmaması büyük olay olmuştu. İşe tüm bu hoşnutsuzluk devam ederken TechRax isimli bir YouTube yayıncısı yaptığı video ile iPhone 7’ye 3.5mm’lik jack girişi açtığını gösterdi! Sadece 1 dakika, 24 saniyelik olan videoda TechRax kanalının sahibi iPhone 7 telefonuna jack girişi açacağını iddia ediyor!

Bir iPhone 7 Kullanıcısı Telefonuna Matkapla Jack Girişi Açtı!

Lightning girişinden kulaklık kullanılmasından memnun olmayan bir YouTube yıldızı iPhone 7’sine matkapla jack girişi açtığı videosunu paylaşınca ortalık karıştı. Video her ne kadar espri amaçlı yapılmış olsa da matkapla delik açılmasına rağmen iPhone 7’nin hala sağlam bir şekilde çalışması da dikkatlerden kaçmadı. Aynı zamanda açılan delikten, yeni iPhone 7’lerde gelen çift hoparlör görüntüsünün işlevsel olduğu yani sadece tasarımsal bir seçim olduğu da kanıtlanmış oldu. İşte iPhone 7’ye 3.5mmlik jack girişi açılan video! Kesinlikle evde denemeyiniz ( 3.300 TL’ye kıyabilecek varsa buyursun denesin 😀 )