11.10.2017 15:34

Bir Zamanların Efsanesi Sanal Bebek Geri Dönüyor

Bir zamanlar her çocuğun elinde olan sanal bebek efsanesi geri dönüyor. 20. yıl anısına çıkartılan yeni sanal bebek Tamagotchi Kasım'da satışa sunulacak.

  1. yüzyılın yeni sanal bebeği Tamagotchi efsanesi daha küçük boyutla geri dönüyor. 90’lı yıllarda çıkan ve o zamanlar herkesin sahip olmak istediği sanal evcil hayvan yeni görüntüsü ile piyasaya giriş yaptı. Sanal bebek ilk çıktığı zamanlar o kadar çok tutulmuştu ki her çocuğun elinde görmek mümkündü. Öyle ki aileler sanal bebek bağımlılığına tepki göstermeye başlamışlardı. İlk olarak 1997 yılında piyasaya çıkan ilk sanal bebek Tamagotchi 20. yıl anısına yeniden tasarlandı ve kullanıcılarına sunuldu. Fakat şuanda her çocuğun elinde bulunan teknolojik telefonlar düşünülünce sanal bebek Tamagotchi’nin eskisi gibi popüler olup olmayacağı merak konusu oluyor.

Eski Sanal Bebeklerden Tek Farkı Boyutu

Yeni çıkan Tamagotchi’yi incelediğimizde ise 90’lı yıllarda piyasaya sürülen sanal bebeklerden hiçbir farkı olmadığını görüyoruz.Tek farkın boyutunun eskisi sanal bebeklere göre daha küçük olması dikkatlerden kaçmıyor. 15 dolarlık fiyatı ile kullanıcılarına sunulan sanal bebek 90’lı yıllardaki gibi efsane olup olmayacağını hep birlikte izleyip göreceğiz.

Kategoriler: Teknoloji Haberleri