16.06.2016 15:41

Birbirinden Şık Kol Saatleri Modasaat.com’da

Birbirinden şık erkek ve bayan saatleri Modasaat.com'da sizleri bekliyor.

Seçtiğiniz kıyafetler ve aksesuarlar tarzınızı ifade eden bir araca dönüşebiliyor. Bu nedenle kıyafet kombinelerine gösterdiğiniz özeni aksesuar seçimlerinde de göstermek daha seçkin bir ifade kazanmak adına çok önemlidir. Lüks bir moda markası olan michael kors ürünleri arasında bulunan saat tasarımları da tarzınıza kendi imzanızı atabileceğiniz bir marka olmaktadır. Genel olarak saat modellerde özgür ve casual bir yorum dikkatleri çekiyor. Tüm modellerde lüks sunumlar bulunmakta ve bayan modellerde zarafetle buluşan estetik, erkek modellerde daha güçlü bir imaj çizmektedir. Spor ve klasik dizaynlarda pek çok model bulunabilmekte her alanda kıyafetinizi tamamlayacak bir tasarım bu koleksiyonlar arasından çok rahat bir şekilde seçebilmek mümkün olmaktadır.

Fiyat aralıklarına bakıldığında orta düzeyin biraz daha yukarılarında fiyat aralıkları görülmektedir. Erkek modeller bayanlara göre daha karizmatik özelikler taşımakta ve deri kordonlar daha ağırlıkta olmaktadır. Gençler için daha renkli kordonlarda sunulmakta, daha klasik ve seçkin imajlar için ise siyah ve kahve tonlarındaki deri kordonlar tercih edilmektedir. Tasarımlarına ve kullanılan malzemelerine göre michael kors erkek saat fiyat seçenekleri değişmektedir. Genel olarak lüks bir imajı bulunan saat markasının tasarımları üzerinde ayrıntıları arttıkça ve tasarımları farklılaştıkça fiyat aralıkları artmaktadır. Koleksiyon içerisinde son dönemlerde oldukça moda olan bakır tonlarında rose altın olarak adlandırılan kasa kaplamaları görülmektedir. Lüks bir imaj elde etmek isteyen bireyler için ise tamamen altın kaplama ya da rose altın kaplama modeller kullanılabilir.

Bayan modellerde ise ışıltıları ile göz kamaştıran tasarımlar bulunmaktadır. Altın ya da gümüş kaplama saat modellerinde bazı tasarımlarda ışıltılı taşlarda görülmektedir. Genel olarak bakıldığında michael kors bayan saat modelleri içerisinde incecik kordonlar, geniş kasa tasarımları ve kasa içerisinde geniş bir şekilde yer alan marka simgelerinin bulunduğu modeller en çok beğenilenler arasında yer almaktadır. Kasa modelleri genellikle yuvarlak olsa da kare saat modelleri koleksiyonlar içinde meraklıları için bulunmaktadır. Bayan modellerde daha için özgür ve şık yorumlar bir arada sunuluyor. Bu nedenle de tarzlarını tamamlayacak en seçkin modelleri aynı koleksiyon içerisinde bulabilmek mümkün olmaktadır.

Kategoriler: Diğer
Etiketler: Michael Kors