19.05.2016 21:35

BlackBerry Hamburg Ne Zaman Çıkacak, Özellikleri Neler, Fiyatı Ne Kadar?

BlackBerry Hamburg Ne Zaman Çıkacak? BlackBerry Hamburg’un Özellikleri Neler? BlackBerry Hamburg’un Fiyatı Ne Kadar? BlackBerry Hamburg’un tüm detayları.

BlackBerry tüm dünyada mobil deyince akla gelen firmalardan biri. BlackBerry kendine ait OS işletim sisteminden Android sistemine geçmesiyle bazı kullanıcılarına kırgınlık yaşatsa da teknoloji noktasında sağlam adımlar ile yürümeye devam ediyor. Şimdide orta segment telefonu Hamburg’u piyasaya çıkarma hazırlanan BlackBerry’i bakalım Hamburg’a ne gibi teknolojik özellikleri entegre etmiş.

BlackBerry Hamburg Ne Zaman Çıkacak, Özellikleri Neler, Fiyatı Ne Kadar?

BlackBerry bazı kullanıcıları tarafından ilginç bir şekilde OS işletim sisteminin desteklendiğini görmüş olsa da teknoloji firmaları arasında yerini koruyabilmesi için sistemini Android ile değiştirme kararı aldı. Bu kararda Nokia’nın şu anki geldiği konum büyük etki yaratmış olabilir. Priv modeli ile ilk Android deneyimlemesini kullanıcılarına sunan BlackBerry şimdi ise orta segment telefonu Hamburg ile daha iyi bir satış grafiği yakalamayı hedefliyor. BlackBerry Hamburg Snapdragon 615 yonga setinden gücünü alırken entegre edilen 3GB Ram sayesinde tatminkar bir hız sağlıyor. 5.2 İnçlik ekranı ile gelecek olan Hamburg’un depolama alanı ise sadece 16GB.  12MP arka kamera çözünürlüğüne sahip olan Hamburg’un ön kamerası ise 8MP olarak uygun görülmüş. Önümüzdeki günlerde Türkiye’de satışa çıkarılması beklenen BlackBerry Hamburg’un tahmin edilen satış fiyatı ise 450 Euro.

BlackBerry firması orta segment telefonu Hamburg ile istediği çıkışı sağlayabilecek mi, bekleyip göreceğiz.

Kategoriler: İnceleme