27.06.2017 19:54

Bluetooth Bağlantılı Stres Çarkı Geliyor

BlueSpin Bluetooth bağlantılı stres çarkı tanıtımı gerçekleştirildi. BlueSpin Bluetooth bağlantılı stres çarkı nasıl özelliklere sahip? Ne zaman satışa çıkıyor?

Stres çarkı son günlerin en popüler ürünleri arasında yer alıyor. Her geçen gün popülaritesini biraz daha arttırmaya başlayan stres çarklarının sadece ürünleri değil sanal uygulamaları da ortaya çıkmıştı. Özellikle mobil oyunlarda liderliği ele alan yeni akımın şimdi ise bambaşka bir versiyonu geliyor. Bu kez Bluetooth bağlantılı stres çarkı teknolojisi geliyor. Peki yeni ürün nasıl kullanılacak?

BlueSpin Bluetooth Bağlantılı Stres Çarkı

BlueSpin adı ile gelecek olan yeni stres çarkının özellikleri saymakla bitmeyecek. BlueSpin’i kolaylıkla Bluetooth bağlantısı yaparak akıllı telefonunuza entegre edebiliyorsunuz. Akıllı telefonunuza entegre ettiğiniz BlueSpin Bluetooth bağlantılı stres çarkı bir uygulama üzerinden çalışıyor. Siz stres çarkını çevirdiğiniz an çark, tüm dönüş verilerini ve diğer tüm bilgileri doğrudan akıllı telefona gönderebiliyor. Uygulama üzerinden verilerinizi takip etmekle kalmıyorsunuz.

Bunun dışında BlueSpin Bluetooth bağlantılı stres çarkı ile yaptığınız hareketler ve çevirme sürelerine göre puanlar kazanarak seviye atlıyorsunuz. Bunun dışında diğer kullanıcılarla iletişime de geçebiliyorsunuz. BlueSpin Bluetooth bağlantılı stres çarkı sayesinde kullanıcılar başka kullanıcılarla iletişim kurabiliyor ve diğer kullanıcılarla yarışa biliyorsunuz.

Diğer kullanıcılarla yarışabileceğiniz BlueSpin Bluetooth bağlantılı stres çarkı şu an için yeni yeni satışa çıkıyor. 49 dolar gibi bir fiyatla satışa çıkacak olan çarkın uygulamasıyla beraber satın alınabileceği belirtiliyor. BlueSpin Bluetooth bağlantılı stres çarkı ülkemizde satılacak mı? Bilmek şimdilik oldukça zor.

 

Kategoriler: Teknoloji Haberleri