04.06.2017 00:05

Bu Hafta Öne Çıkan Ücretsiz App Store Uygulamaları

Haftanın ücretsiz App Store uygulamarı yayınlandı. Bu hafta ücretsiz App Store uygulamaları içerisine öne çıkanlar hangileri? Bu uygulamaların tüm özellikleri!

Apple’ın en çok kullanılan servislerinden biri olan App Store üzerinden her hafta en popüler ücretsiz App Store uygulamaları ortaya çıkıyor. Geçen haftanın ücretsiz App Store uygulamaları için sitemizden lise sunmuştuk. Şimdi yazımızda da bu hafta verilecek ücretsiz App Store uygulamaları listesini aktaracağız. Hemen başlayalım.

Ücretsiz App Store Uygulamaları

Blur

Ücretsiz App Store uygulamaları içerisinde ilk ele alacağımız uygulama Blur. Özellikle iPhone akıllı telefonlarında çok kullanılan uygulamanın, genel olarak bir fotoğraf düzenleme uygulaması özelliklerini yansıttığını söyleyebiliriz. Uygulamada fotoğraf düzenleme bir yana dursun bunun dışında telefonunuz için duvar kağıtları da oluşturabiliyorsunuz.

Blur

Gerekli Versiyon: iOS 9 ve üzeri

Boyut: 4.7 MB

Blur iTunes Linki: Blur

HourFace 3D Aging Photo

Haftanın ücretsiz App Store uygulamaları içerisinde ikinci sırada eğlenceli bir uygulama bulunuyor. HourFace 3D Aging olarak adlandırılan uygulamada yüzünüzün yılları sonra nasıl gözükeceğini animasyon olarak hazırlayabiliyorsunuz. Eğlenceli uygulamalardan biri olarak gösterilen uygulamanın, oluşturduğunu fotoğrafları sosyal medyadan da paylaşmak adına doğrudan link verdiğini de belirtelim.

HourFace 3D Aging Photo

Gerekli Sürüm: iOS 8.0

Boyut: 21.4 MB

HourFace 3D Aging Photo iTunes Linki: HourFace

 

Pendulum

Gelişmiş bir düzeleme uygulaması olan Pendulum, ücretsiz App Store uygulamaları içerisinde en çok dikkat çekenlerinden biri oldu. Video düzenleme, fotoğraf düzenleme ve GIF oluşturma gibi işlemleri yerine getirebildiğiniz Pendulum ile tüm formatlarda fotoğraf düzenleyebiliyorsunuz.

Gerekli Sürüm: iOS 8 ve üstü

Boyut: 26.8 MB

Pendulum iTunes Linki: Pendulum