19.01.2017 08:13

Bu site YouTube’un derinliklerinde kalmış videoları ortaya çıkarıyor!

YouTube'da gezinirken hep birbirinin kopyası olan videoları izlemekten sıkıldınız mı? İşte bu siteyi kullanarak YouTube'da gizli kalmış videoları bulabilirsiniz

YouTube‘daki içeriklerin gün geçtikçe birbirine benzemeye hatta kopyalanmaya başladığını her YouTube takipçisi farketmiştir. İşte bu sıkıntıya son vermek amacıyla bir yazılımcı yeni bir site tasarladı. Andrew Wong ve James Thompson isimli iki mühendisin kasım ayından beri üzerinde çalışma sürdürdükleri YouTube surf sitesi sonunda yayın hayatına başladı. Astronaut.io isimli sitede kullanılan bir algoritma sayesinde YouTube’da izlenmemiş ve keşfedilmemiş videolar anında karşınıza geliyor.

YouTube’da bilinmeyen videolara ulaşmak artık çok kolay


Hergün mutlaka en az 1 kez girdiğimiz ve kafa dağıtmak için değişik videolar aradığımız site olan YouTube‘a yeni üçüncü parti bir site daha eklendi. Özellikle ülkemizdeki Youtube yayıncılarının hep birbirlerine benzemesi ( youtube’daki bayan yayıncıların hemen hemen hepsinin makyaj videosu çekmesi gibi ) sıkıntısından bunalanlar için tasarlanan sitenin adresi de kendisi gibi ilginç. Astronaut.io sitesinde satadece tek tuş ile 50 veya 10 izlenim alan videolara ulaşılabiliyor. Bakalım bu site kullanılarak YouTube’dan yeni cevherler yakalayanlar olacak mı?