30.05.2017 01:24

Bülent Parlak’ın Instagram’dan İlginç Beşiktaş Paylaşımı

Koyu bir Beşiktaşlı olduğu bilenen Bülent Emrah Parlak, 15. kez şampiyon olup 3. Yıldızı kazanan Beşiktaş için kızı Lisa ile birlikte poz verdi. Beşiktaş’a olan sevgisini her daim dile getiren Bülent Parlak şampiyonluk sevincini Instagram hesabından paylaşmaya devam ediyor. Evlen

Koyu bir Beşiktaşlı olduğu bilenen Bülent Emrah Parlak, 15. kez şampiyon olup 3. Yıldızı kazanan Beşiktaş için kızı Lisa ile birlikte poz verdi. Beşiktaş’a olan sevgisini her daim dile getiren Bülent Parlak şampiyonluk sevincini Instagram hesabından paylaşmaya devam ediyor. Evlendikten 1 sene sonra bebekleri Lisa’yı kucaklarına alan ikili Instagram hesaplarından kızlarının fotoğraflarını paylaşmayı ihmal etmiyorlar. Doğduğunda nazar değmesin diye Instagram hesaplarından kızları Lisa’nın fotoğrafını paylaşmayan çifte hayranlarından tepki gelmişti. Çift, Lisa 7 aylık olduktan sonra Instagram hesaplarından paylaşım yapmaya başladılar. Kızına da Beşiktaş aşkını aşılayan Bülent Parlak, Lisa’nın sevimli hallerini ve şampiyonluk sevincini Instagram hesabından videolar ile paylaşıyor. Sevimliliği ile hayranlarının dikkatini çeken Bülent Parlak’ın kızı Lisa’ya binlerce beğeni ve yorum geliyor.

 

#lisaparlak

A post shared by bulentparlak (@bulentparlak) on

Bülent Parlak’ın Yıldızı BKM İle Parladı

2004 yılında katıldığı Beşiktaş Kültür Merkezi ile tiyatroya adım atan Bülent Parlak’ın ‘Çok Güzel Hareketler’ programı ile yıldızı parlamıştı. ‘Çok Güzel Hareketler’ programında yazdığı skeçler ile halkın beğenisini kazanmış olan yakışıklı oyuncu Bülent Emrah Parlak, 8 yıllık birliktelikleri bulunan Burcu Gönder ile 2015 yılında dünyevine girerek birlikteliklerini taçlandırmışlardır.

Kategoriler: Magazin