19.09.2016 23:30

Burak Deniz Instagram’da Setten Fotoğraf Paylaştı

Son zamanların popüler dizilerinden Aşk Laftan Anlamaz dizisinin yakışıklı oyuncusu Burak Deniz, Instagram’dan set fotoğrafı paylaştı! İşte o Instagram paylaşımı!

Son günlerin en popüler dizisi Aşk Laftan Anlamaz hayranlarına yeni haberlerimiz var! Artık başrol oyuncularının Instagram’dan dizi çekimleri ile ilgili fotoğraf paylaşması moda haline geldi. Bu geleneğe yeni katılan Aşk Laftan Anlamaz dizisinin yakışıklı baş rolü Burak Deniz paylaştığı görselle ilgi odağı oldu! İşte Aşk Laftan Anlamaz dizisi ve Instagram paylaşımları!

Burak Deniz‘den İlginç Instagram Paylaşımı!

#cabincrew #aşklaftananlamaz !! Bu arada son 2 gün🙀😎

Burak Deniz (@_burakdeniz) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()


Instagram paylaşımındaki fotoğrafta oldukça neşeli gözüken yakışıklı oyuncu Burak Deniz, Aşk Laftan Anlamaz setinde keyifli zamanlar geçiriyor. Hande Erçel ile baş rollerini paylaştığı dizi yazın başlayıp yüksek reyting sonucunda kışında devam eden diziler arasına girdi. Kış sezonuna girmesinden dolayı 1 hafta yayınlanmayan Aşk Laftan Anlamaz dizisi 2 gün sonra ekranlara geri dönüyor. Hem esprili hem de aşk teması ile genç kızların sevilen dizisi haline gelen Aşk Laftan Anlamaz, yayınlandığı gün reytinglerde birinci sırada yer alıyor. Hande Erçel’in ve Burak Deniz’in hayranları onları sosyal medyadan da sıkı takip ediyorlar. Instagram’da çok aktif olmayan Burak Deniz’in her paylaşımı hayranları tarafından beğeni ile karşılanıyor. Aynı zamanda yaptığı son Instagram paylaşımında diğer rol arkadaşı Oğuzhan Karbi’de yer alıyor. Mutlu ve neşeli oldukları her hallerinden belli olan dizi ekibinin ekranlara dönmesine sayılı günler kaldı!