25.09.2016 20:14

Burak Deniz Instagram’da Sevgilisinin Çektiği Fotoğrafı Paylaştı

Aşk Laftan Anlamaz dizisinin başrolü Burak Deniz Instagram'dan sevgilisine iltifat etti. Instagram'dan paylaştığı fotoğraf hayranları tarafından gıptayla karşılandı.

Aşk Laftan Anlamaz’ın yakışıklı oyuncusu Burak Deniz, Instagram hesabından sevgilisi Büşra Develi’nin çekmiş olduğu fotoğrafını paylaştı. Instagram’dan paylaştığı fotoğrafın altına “Gözünü seveyim“notunu ekledi. İkili “Tatlı Küçük Yabancılar “setinden tanışmışlardı. Uzun bir süredir birliktelikleri devam eden ikilinin sosyal medya hesaplarından yaptıkları jestler hayranlarını mutlu ediyor.

Büşra Develi’den Yanıt Gecikmedi

Burak Deniz’in bu jestine karşılık Büşra Develi de Instagram hesabından sevgilisinin fotoğrafını paylaşıp “en güzel modelim “notunu düştü. Çiftin aşkları doludizgin devam ederken rol aldıkları dizilerin setlerinden dolayı birbirleriyle görüşmeye zaman bulamıyorlar. Aşk Laftan Anlamaz’ın yakışıklı jönü Burak Deniz Instagram’da fazla aktif olmasa da hayranları paylaştığı her fotoğrafı ilgi ile takip ediyorlar. Instagram hesabından paylaştığı siyah beyaz çekilmiş fotoğrafı binlere beğeni aldı. Fotoğrafın altına sevgilisi Büşra Develi’yi de etiketlemeyi unutmayan karizmatik oyuncu hayranlarının yoğun ilgisi ile karşılaştı. Paylaştığı fotoğrafın altına binlerce yorum gelirken, Aşk Laftan Anlamaz dizisinin bazı hayranları tarafından paylaşılan bu fotoğrafa tepki geldi. Kimi si çifti yakıştırmaz iken kimisi de çok uyumlu olduklarını söylüyor.burak-deniz