09.09.2016 01:32

Burak Özçivit Sevincini Instagram’dan Duyurdu!

Kara sevda ekibi Güney Kore'de düzenlenen Seoul Uluslararası Drama Ödüllerinden eli boş dönmedi. Burak Özçivit sevincini Instagram'dan paylaşarak gösterdi.

Her yıl pek çok ülkenin katılımıyla gerçekleştirilen Seoul Uluslararası Drama Ödülleri(Seoul International Drama Awards) sonuçlandı. Türkiye’den en iyi dizi kategorisinde ve en iyi kadın oyuncu kategorisinde yarışmaya katılan Kara Sevda ekibi ile Burak Özçivit de adaylığını koymuş ve finale kadar yükselmişlerdi. İşte bu ödül töreninden Burak Özçivit başarı ile döndü!

Burak Özçivit Ödülünü Instagram’dan Paylaştı!

burak-ozcivit-odul

Geçtiğimiz  günlerde ise dizinin yönetmeni Hilal Saral ile birlikte Güney Kore’ye giden Burak Özçivit, Instagram üzerinden uçakta çekilmiş fotoğrafı paylaşarak Seoul’a doğru yola çıktık notunu düşmüştü. Orada iken pek çok fotoğraf paylaşan Burak Özçivit ve Hilal Saral’ın Güney Kore’den hoşlandığı gözlerden kaçmadı. Partneri Neslihan Atagül en iyi kadın oyuncu kategorisinde finale kalsa da reklam çekimleri ile aynı günlere denk geldiği için Seoul’a gidemeyecek. Burak Özçivit ile Neslihan Atagül’ün aralarının bozuk olduğu uzun zamandır söylenen dedikodular arasında yer alıyor.

Geçen sene düzenlenen yarışmada Kara Para Aşk dizisinde oynayan Engin Akyürek, en iyi erkek oyuncu ödülünü kazanmıştı. Bu yıl ise Kara Sevda, en iyi dizi kategorisinde yarışmaya katılan ekip oldukça sevinçli gözüküyor. Ödülü alan Özçivit Instagram’dan fotoğraf paylaşarak sevincini duyurdu ve fotoğrafın altına “Kara Sevda ekibine gelsin bu ödül” yorumunda bulundu.