19.09.2016 19:34

Burak Özçivit’ten Instagram’da Set Paylaşımı

Kara Sevda dizisinin yakışıklı oyuncusu Burak Özçivit Instagram hesabından set fotoğrafı paylaştı. Oyuncu Kopenhag tatilinin ardından dizi çekimlerine başladı.

Sevgilisi Fahriye Evcen ile çıktığı Kopenhag tatilinden sonra dizi çekimlerine başlayan yakışıklı oyuncu Burak Özçivit, Instagram hesabından set arası fotoğrafı paylaştı. Kara Sevda dizisi çekimlerinin başlamasını ardından yoğun tempoya giren sanatçı set aralarında dinlenerek vakit geçiriyor. Instagram hesabından yaptığı fotoğrafın altına “set arası dinlenme” yazarak paylaşan yakışıklı oyuncu hayranlarının beğeni yağmuruna tutuldu.

Kara Sevda Dizisi Çok Yakında Başlıyor!

Sahne arası dinlenme #karasevda

Burak Özçivit 🇹🇷 (@burakozcivit) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()


Kara Sevda dizisinin yeni sezon tanıtım fragmanlarının yayınlanmasının ardından, dizi seyircisi beklemekte sabırsızlanıyor. Burak Özçivit‘in hayranları Kara Sevda dizisi için gün sayıyor. Dizi çekimlerinin başlamasının ardından set fotoğrafları paylaşmaya başlayan dizinin başrol oyuncusu Burak Özçivit’in ardından Neslihan Atagül Doğulu da setten fotoğraf paylaşımında bulundu. Yeni sezona bomba gibi başlayacak olan Kara Sevda dizisi bu sezon da reyting rekorları kıracak gibi duruyor. Aralarının bozuk olduğu dedikodular arasında dolaşan iki oyuncunun birlikte fotoğraf paylaşmamaları dikkatlerden kaçmıyor. Instagram hesaplarından ayrı ayrı fotoğraf paylaşımında bulunan iki oyuncu bu konu hakkında hiçbir açıklamada bulunmuyorlar. Daha önce yaptığı açıklamada hiç kimse ile sorunun olmadığını dile getiren Burak Özçivit’in, partneri ile küs olup olmadığı hala tartışılıyor.