11.06.2017 17:38

Buray’ın Yeni Klibi Youtube’da

Kıbrıslı şarkıcı Buray'dan Sahiden albümünde bulunan Mecnun şarkısına klip geldi. Youtube hesabında yayınlanan Mecnun klibi hayranlarından tam not aldı.

‘Sen Sevda Mısın’ albümünden sonra ahiden ile ikinci albümünü piyasaya süren Buray yeni klibi ile sevenlerini müziği ile buluşturuyor. Sahiden albümünün ikinci klibi olan mecnun tüm müzik platformlarında yerini aldı. Youtube BurayVevo hesabından yayınlanan şarkı kısa süre içerisinde 1 milyona yaklaştı. Yaz şarkılarının aranan ismi Buray yeni şarkısı ile yazın dillerden düşmeyeceğe benziyor. Sözü ve müziği Gözde Ançel’e ait olan şarkının klip yönetmenliğini ise Hasan Kuyucu üstleniyor. Sony Music etiketi altında çıkan şarkı Sahiden albümünün Mecnun klibi Yunanistan’ın en büyük adası Girit’te çekilmiş. Mecnun klibinde Buray’a güzel model Isis Malpica eşlik ediyor.

Yeni Klibini Instagram’dan Paylaştı

Türk pop müziğinin sevilen ismi Buray yeni klibini Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmiyor. Instagram’dan paylaştığı fotoğrafın altına “umarım bu yaz da aşk, size danışmadan kapınızı çalar! Emek veren, katkı koyan, izleyen, paylaşan, yorum yapan, beğenen, beğenmeyen herkese teşekkürler!” notunu düştü. Hayranlarında tam not alan yakışıklı sarkıcı Buray izleyenlere eğlenceli dakikalar yaşatıyor.

 

 

Kategoriler: Magazin