13.10.2017 15:23

Buray’ın Yeni Klibi Youtube’da

Kıbrıslı şarkıcı Buray'ın yeni klibi Youtube'da yerini aldı. Sahiden isimli klibini BurayVevo Youtube kanalından yayınlayan Buray hayranlarından tam not alıyor.

Yakışıklı şarkıcı Buray yeni şarkısını Youtube’da paylaştı. Buray “Sahiden” isimli yeni şarkısını BurayVevo isimli Youtube kanalından yayınladı. Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren Kıbrıslı şarkıcı Buray’a Youtube’da binlerce beğeni geliyor. Youtube’a yüklendikten kısa süre sonra binlerce izlenime ulaşan Sahiden şarkısı bu kışın en popüler şarkıları arasında yer alacağa benziyor. Sözü Gözde Ancel’e ait olan şarkının müziğini Buray’ın kendisi üstlenmiş. Buray’ın “Sahiden” isimli şarkısının klip yönetmenliğini ise Serdar Borcan üstleniyor.

Buray’dan İngilizce Albüm Gelebilir

“Sahiden” isimli klibinde fotoğrafçıyı canlandıran Buray’ın klip çekimi ormanlık alanda gerçekleştirilmiş. Geçen sene çıkardığı “Sahiden” albümünden bir kaç şarkıya daha klip çekeceğini söyleyen şarkıcı Buray’a hayranlarından tam destek geliyor. Youtube’da yerini alan yeni klibi Sahiden ile müzikseverlerden tam not alan Buray sonbahara bomba bir giriş yapıyor.Geçen yıl çıkardığı “Sahiden” albümünden sonra İngilizce albüm çıkarma düşüncesi olan Buray gidişata göre İngilizce bir albüm yapabileceğini söylüyor.

Kategoriler: Magazin