22.05.2017 00:51

Çağla Şikel’in Youtube Kanalı Yükselişte!

Youtube kanalları ülkemizde her geçen gün yaygınlaşmaya devam ederken ünlülerde kendi Youtube kanallarını açarak belirli bir kitle oluşturuyorlar. Zor ve istikrar gerektiren bu yola son katılanlar arasında Çağla Şikel de yerini aldı.

Türkiye’de son yıllarda Youtube videoları çekmek ve içerikler üretmek popüler olurken bu akıma ünlülerinde katılması dikkat çekiyor. Türkiye’de video çekerek bu alanda büyük başarı sağlamış olan ve takipçileri milyonları bulan pek çok youtuber varken akıma ünlülerde katılarak ilham kaynağı oluyorlar. Sanılanın aksine video çekmesi zor ve belirli bir takipçi sayısına ulaşmanın farklılık ve yetenek istediği bir gerçektir. Ünlü olmak ise takipçi sayısı problemini ortadan kaldırırken geriye sadece profesyonel video çekmesi kalıyor.

Ünlülerin Youtube Merakı

Türkiye’de Buse Terim, Didem Soydan, Ayşe Tolga, Elvin Levinler gibi pek çok isim Youtube dünyasına kendi ilgi alanları ile adım atmış durumdadırlar. Bu Youtube furyasına Çağla Şikel’de açtığı kanal ile adım atmış oldu. “Çağla” isimli Youtube kanalında güzellik, kozmetik ve moda gibi alanlarda eğlenceli videolar paylaşan Çağla Şikel kısa bir sürede 280 bin takipçiye ulaşarak Youtube’da iddialı olduğunu gösterdi. Yoğun çalışma saatleri arasında vakit bularak videolar çeken ünlüler bir süre sonra video sıklığını azaltabiliyorlar. Bu alanda istikrarlı olan Ayşe Tolga ve Elvin Levinler hala Youtube dünyasında bulunan isimler arasında yer alıyor. Çağla Şikel’in Youtube dünyasında devam edip etmeyeceğini ilerleyen zamanlarda göreceğiz.

Kategoriler: Magazin