07.07.2017 01:23

Çakma iPhone 8 Satışa Çıkıyor

iPhone 8 akıllı telefonlarınıın sahte serileri ortaya çıktı. Sahte iPhone 8 akıllı telefonları nerede satışa çıktı? Detaylar neler? İşte sahte iPhone 8!

Apple iPhone 8 akıllı telefonlarını muhtemelen Eylül ayı içerisinde tanıtacak. Artık birkaç ay sonra iPhone 8 akıllı telefonlarının resmi olarak tanıtılması beklenirken, Apple’ın iPhone 8 akıllı telefonlarının artık standart bir tasarım etrafında toplandığını da biliyoruz. Bu noktada yeni seri akıllı telefonların beklenen tasarımlarıyla ilgili olarak ise çok ilginç bir gelişme yaşandı. Yaşanan gelişmeyle beraber iPhone 8 için sahte serilerin üretildiği ortaya çıktı. Uzun süredir konuşulan iPhone 8 tasarımına göre hazırlanmış olan sahte iPhone 8 tabi ki Çin’de ortaya çıktı.

Sahte iPhone 8 Satışa Çıktı Mı?

Çin’de yapıldığı görülen sahte iPhone 8 akıllı telefonlarının satışa çıktığı da bir başka detay. Apple videolarıyla ünlenen EverythingApplePro’nun Çin’den sipariş ettiği telefonun videosunu paylaşmasıyla ortaya çıkan gelişme, her sene olduğu gibi yine iPhone modellerinin taklit edileceğini göstermiş oldu.

Telefonun ise hem parça kalitesinin oldukça düşük olduğu hem de iOS çakması bir sistemle ile vasat bir performans sunduğunu belirtelim. iPhone 8 çakma serisinin videosuysa hemen aşağıda yer alıyor.