06.12.2016 23:32

Çalgı Çengi İkimiz Fragmanı YouTube’daki Yerini Aldı!

Uzun süredir beklenen filmlerden biri olan Çalgı Çengi'nin ikinci filminin fragmanı YouTube'a yüklendi! İşte YouTube'da rekor kırmasını beklediğimiz o fragman!

Ahmet Kural ve Murat Cemcir’i tanımamıza sebep olan Çalgı Çengi her ne kadar beyaz perdede çok büyük başarılar gösterememiş olsa da bu iki isimin önünü açmıştı. Geçtiğimiz yıllarda Çalgı Çengi filminin devam filmi beklenirken Düğün Dernek isminde başka iki film yapan komedyen kafadarlar bu yıl duyurdukları Çalgı Çengi İkimiz adlı filmin fragmanını YouTube‘a yüklediler! İşte bu kadar uzun süredir beklenen filmin YouTube fragmanı!

Çalgı Çengi İkimiz Fragmanı YouTube’da Rekor Kırabilir!

Uzun süredir beklendiği için yeni filmin fragmanının YouTube‘da rekor kıracağını düşünüyoruz. Filmin YouTube fragmanında inglizce altyazının olması da diğer dikkat çeken noktalardan. Fragmana yapılan yorumlar incelendiğinde ilgimizi çeken bir konu daha var. YouTube‘daki bazı yorumlara göre Çalgı Çengi İkimiz adlı filmin biraz zorlama olduğu düşünülüyor. Bakalım Çalgı Çengi İkimiz kendisinden bekleneni verebilecek mi?