26.09.2017 20:13

Çamaşır Makinesi Arızaları İçin Kaliteli Servis Hizmeti Anlayışı

Beyaz eşya ürünlerinin kullanımı git gide 21.yy'da da artıyor. Bu beyaz eşya ürünlerinden birisi de hiç şüphesiz ki çamaşır makineleri oluyor.

Yenilikçi teknolojilerin, günlük yaşantı içerisinde karşı karşıya kalınan problemlere ve gereksinimlere göre şekillenmekte olduğu 21. Yüzyıl modern dünyasında tüketicilerin yaşamlarının her alanında önemli bir etki teşkil etmeye başlayan beyaz eşya ürünlerinin kullanımı da son derece yoğun seviyelere ulaşıyor. Arçelik’ in geliştirdiği yenilikçi özellikler barındıran günümüzün en kaliteli çamaşır makineleri de bu alandaki en somur örneklerden birisini oluşturur. Yüksek teknolojisi ile her türlü çamaşır tipine özel olacak şekilde yıkama işlemlerini hem fazla efor harcamadan hem de daha hızlı şekilde gerçekleştirebilme şansı veriyor. Ancak bir evin tüm çamaşırlarının yüzde yüz hijyenik duruma getirilmesi konusunda önemli bir görev üstlenen çamaşır makineleri zamanla pek çok farklı etkenden kaynaklı olarak arızalanarak, bazı işlevlerini yerine getiremeyebiliyor ki bu durumda da profesyonel Arçelik Servisi hizmetleri devreye giriyor.

Arçelik çamaşır makinesi teknolojisini yakından tanımakta olan uzman teknik personeller tarafından gereklilik teşkil eden arıza onarım müdahalelerinin yerinde gerçekleştirildiği bir servis hizmeti ile çamaşır makinesinin yeniden en kısa süre içerisinde ilk günkü performansını sunacak kapasitede kullanılabilir duruma getirilmesi sağlanıyor. Bu konuda en yeni Arçelik çamaşır makinesi teknolojisi ve olası arızalarına ilişkin olarak bünyesindeki her bir teknik personeli düzenli eğitim seminerlerine dahil eden profesyonel Arçelik Servisi merkezi tarafından alanında dünya standartlarında servis hizmetlerinin ortaya çıkartılabilmesi ve sektörel olarak önemli yeniliklerin yaratılabilmesini sağlıyor. Yeni çamaşır makinesi modellerinde dahi artık hızlı ve kaliteli çözümlerden yararlanabilme fırsatı meydana geliyor.

Tüm çamaşır makinesi modelleri için hızlı, profesyonel, kaliteli ve ekonomik standartlarda servis uygulamaları gerçekleştiren Kurtköy Arçelik Servisi merkezinin yenilikçi hizmet anlayışı, Arçelik’ in en yeni teknolojik sistem ve fonksiyonlarının servis uygulama altyapısına entegrasyonunun en etkin şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyor. Böylelikle her bir çamaşır makinesinde karşılaşılan soruna yönelik olarak uzman ekipler tarafından mevcut olan teknik teçhizatında yardımı sonucunda etkin ve kaliteli onarım çözümleri oluşturulabilir olunmasını sağlıyor. Çamaşır makinesinin gerekli olması nedeni ile değişimi uygulanacak parçalarında da sadece orijinal Arçelik yedek parça ürünlerinin kullanımına önem göstermekte olan servis merkezinde, çamaşır makinelerinin çok daha uzun ömürlü bir kullanım potansiyeli oluşturması sağlanıyor.

Kategoriler: Diğer
Etiketler: