15.08.2017 18:31

Çamaşır Makinesinin Mekanik Problemlerinde Değişim Yapılan Parçaları

Teknolojinin şahlandığı 21.yüzyılda çamaşır makineleri ile çamaşırların temizliği artık daha kolay ve hızlı hale geldi. Peki problem çıkaran parçalar ne olacak?

Teknolojinin günlük yaşamın merkezinde kendisine yer edinmekte olduğu 21.yüzyıl dünyasında tüm çamaşırları artık çok daha hızlı ve çok daha kolay bir şekilde çamaşır makinesi teknolojileri ile birlikte yıkayabilmek mümkün oluyor. Üstün teknolojik özellikleri ile her türlü çamaşır tipine uygun olarak çamaşır yıkama işleminin hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirilebilmesine yardımcı olan Bosch markalı çamaşır makineleri ile birlikte artık günlük yaşantı içerisinde kişisel aktivitelere daha fazla vakit ayırabilme şansına sahip olunabiliyor. Bu yüzden de günümüz modern yüzyıl dünyasında Bosch markalı çamaşır makinesi modelleri son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanılıyor. Dijital teknolojilere sahip olan Bosch markalı çamaşır makinelerinde karşı karşıya kalınan arızalara yönelik olarak ise her zaman en yüksek kalitedeki servis çözümlerini Örnek mahallesi Bosch Servisi merkezi aracılığı ile alabilme şansına sahip olunabiliyor.

Günümüzde Bosch Servisinin uzman teknik ekipleri tarafından gerekli olan arıza tespit ve arıza onarım çalışmaları yerinde gerçekleştirilerek arızanın en hızlı şekilde çözüme kavuşturulabilmesi sağlanıyor. Özellikle de 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet vermekte olan Yenidoğan Bosch Servisi iletişim hattı aracılığı ile Bosch markalı çamaşır makinesinde meydana gelen probleme yönelik olarak arıza bildirimleri gerçekleştirilebilmektedir. Bu bildirimlerin sonrasında bölge genelinde en yakın konumda bulunan her zaman hazır durumdaki tam donanımlı teknik gezici servis araçları adrese yönlendirilmektedir. Bosch Servisinin uzman ekipleri tarafından Bosch markalı çamaşır makinesinde meydana gelen mekanik arızalara yönelik olarak gerekli olan kontrolleri yerinde gerçekleştirerek, kısa süre içerisinde arızanın kaynak noktasını belirlemektedir.

Bu kapsamda alanlarında uzman teknik personellerden oluşan Ataşehir Bosch Servisi merkezinin uzman personelleri tarafından Bosch markalı çamaşır makinesinde meydana gelen mekanik arızalanma ile ilgili olarak etkin kapsamda arıza onarımları sırasında arızalı parça için doğrudan parça değişimi uygulanıyor. Bu noktada da sadece orijinal Bosch yedek parçaları ile yapılan parça değişimleri dahilinde değişimi uygulanan arızalı olduğu belirlenen çamaşır makinesi kayış ve kasnakları, makine körük ve hortumları, makine tuş ve panel grubu, çamaşır makinesi kazan ve tamburu ve son olarak makinenin amortisör ve yayları şeklinde listelenmektedir. Bu parçalardaki arızaların kaliteli ve dayanıklı bir şekilde çözülebilmesi için doğrudan değişimi uygulanmaktadır.

Kategoriler: Diğer
Etiketler: