12.02.2016 18:55

Can Sıkıntısına Çare Olacak Her Biri Birbirinden Eğlenceli 11 Mobil Oyun

Mobil oyunlar her akıllı cihaz kullanıcısının vazgeçilmezlerindendir. Bizde sizlere can sıkıntınıza iyi gelecek mobil oyunları sıraladık. İşte o mobil oyunlar!

can-sikintisina-care-olacak-her-biri-birbirinden-eglenceli-11-mobil-oyun

Mobil akıllı cihazlar hayatımıza girdiğinden beri elimizden düşmez oldu. Öyle ki kafanızı nereye çevirseniz elinde akıllı mobil cihazı ile uğraşan insanlara rastlayabiliyorsunuz. Fakat bir süre sonra bu akıllı cihazlar bizlere sıkıcı gelebiliyor ve bir süre sonra kendimizi telefonun ekranına boş boş bakarken buluyoruz. Sebebi ise telefonumuzu elimizde tutmaya alışmış ve yapacak birşeyler bulamıyor olmamız. Bu can sıkıcı durumun en büyük çaresi ise mobil oyunlar.

Bu galerimizde yer alan mobil oyunlar can sıkıntınıza çare olacak! Özellikle Android platformundan seçtiğimiz bu mobil oyunların bir kısmı iOS platformunda da bulunuyor. Bu listemizde yer alan oyunlar her ne kadar çoğumuzun bildiği ve yakından tanıdığı uygulamalar olsa da bu durum vazgeçilmezlerimizden olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

İşte Eğlenceli 11 Mobil Oyun

1. Subway Surfers

subway surfers

Çoğumuzun bildiği bir mobil oyun olan Subway Surfers, her yeni güncellemede bizi farklı bir ülkenin raylarında yolculuğa çıkarıyor ve bizlere mini bir dünya turu sunuyor. Eğer bu güzel mobil oyunu daha önce hiç oynamadıysanız hiç vakit kaybetmeden indirmeye başlamanızı tavsiye ediyoruz.

2. Traffic Rider

traffic rider

Yerli yapımcılar tarafından geliştirilen bu mobil oyunda motorsikletiniz ile yoğun trafikte en uzun süre boyunca hayatta kalmaya çalışıyorsunuz ve bu hiç kolay değil.

3. Clash of Clans

clash of clans

Hemen hemen her mobil akıllı cihaz kullanıcısı bu oyunu oynamıştır, oynamasa bile mutlaka adını duymuştur. Clans of Clans savunma ve strateji türlerini bir arayan getiren bir mobil oyundur. Şimdilik mobil platformlarda Clash of Clans’a rakip olabilecek bir stateji ve savunma oyunu yer almıyor.

4. Online Kafa Topu

online kafa topu

Yine yerli yapımcılar tarafından geliştirilen bir oyun olan Online Kafa Topu oldukça eğlenceli bir mobil futbol oyunudur.

5. Hill Climb Racing

hill climb racing

Mobil platformunun en popüler oyunlarından biri olan Hill Climb Racing, 2 boyutlu grafikleri ile en kötü mobil cihazlarda bile başarılı performans verebilen bir mobil yarış oyunudur.

6. Asphalt 8: Airborne

asphalt 8 airbone

Mobil platformların en iyi yarış oyunlarından biri ve oynaması tamamen ücretsiz olan Asphalt 8: Airborne, giriş seviyesi üstü ve orta seviye mobil cihazlarda rahatlıkla çalışabilen ve yüksek kaliteli grafikelre sahip olan 3 boyutlu bir yarış oyunudur.

7. 8 Ball Pool

8 ball poll

Hem masaüstü hem de mobil platformlarda en çok oynanan bilardo oyunu olan 8 Ball Pool oyununu mutlaka denemelisiniz.

8. Angry Birds

angry birds

Yüzmilyonlarca mobil cihaz kullanıcısı tarafından oynanan Angry Birds oyununu eminiz ki daha önce duymayan, görmeyen yoktur. Her geçen yıl yeni bir Angry Birds oyunu ile karşımıza çıkan Rovio, yıllardır eskimeyen bu oyunu günümüze kadar sürekli olarak geliştirdi.

9. Sniper Fury

sniper fury

Mükemmel grafikelre sahip olan Sniper Fury oyunu, mobil plaformlardaki en iyi nişancılık ve savaş oyunlarından biridir.

10. Agar.io

agario

Masaüstü platformunda başlayan Agar.io çılgınlığı mobil platformlarda da devam ediyor.

11. Fruit Ninja Free

fruit ninja free

Yıllardır eskimeyen oyunların başında gelen Fruit Ninja, günümüzde hâlâ ilk günkü kadar zevkli.

Kategoriler: Liste
Etiketler: Android iOs Mobil Oyunlar