20.09.2016 18:27

Caner Erkin Instagram’da Aşkını Kanıtladı!

Caner Erkin yaşadığı aşkı Instagram takipçilerine de yansıtıyor. Instagram'daki son paylaşımına aşk dolu bir not ekleyen Caner Erkin, binlerce beğeni aldı.

Daha önce Fenerbahçe’den Inter’e transfer olan, bu sezon ise Beşiktaş’a transfer olan Caner Erkin, fanatik Beşiktaş taraftarı olan yeni aşkı Şükran Ovalı ile birlikte çekilmiş olduğu fotoğrafları Instagram hesabı üzerinden sık sık takipçileri ile paylaşıyor.

Caner Erkin ve Şükran Ovalı arasında aniden doğan büyük aşk, ikisinin de hayran kitlesini şaşırtmayı başarmıştı. Hem Şükran Ovalı, hem de Caner Erkin, Instagram hesapları üzerinden yaptıkları aşk dolu paylaşımları ile çoğu kişiyi özendirmeyi başarıyorlar.

Aşktan öte en değerli varlığımsın…🎯🎈❣

Caner Erkin (@canererkin) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Caner Erkin’den Sevgilisiyle Olan Fotoğrafına Aşk Dolu Açıklama!

Türkiye’nin en yetenekli futbolcuları arasında yer alan Caner Erkin‘in Beşiktaş Kulübüne transfer olmayı çok istemesindeki önemli bir etken de sevgili Şükran Ovalı‘nın fanatik bir Beşiktaş taraftarı olması olduğu düşünülüyor.

Şükran Ovalı‘nın aniden hayatına girmesini büyük bir aşkla karşılayan ve Instagram hesabı üzerinden sevgilisi Şükran Ovalı ile birlikte olduğu fotoğraflarını sık sık paylaşan Caner Erkin, en son paylaşımında Şükran Ovalı ile birlikte olduğu bir fotoğrafını ekleyerek, bu fotoğrafın altına da “Aşktan öte en değerli varlığımsın…🎯🎈❣” açıklamasını yazdı ve Şükran Ovalı‘ya ne kadar aşık olduğunu takipçilerini bir kere daha gösterdi.