12.09.2016 20:46

Cardboard Kamera Uygulamasının iOS Sürümü Yayınlandı

Google'ın Cardboard'lar için geliştirdiği VR fotoğraf çekme uygulaması Cardboard Kamera'nın iOS sürümü yayınlandı! İşte Cardboard Kamera iOS sürümü detayları!

cardboard kamera, ios, vr fotoğraf çekme

Google‘ın akıllı telefonlar için geliştirdiği karton VR gözlüğü Cardboard VR için geliştirilen VR fotoğraf çekme uygulaması Cardboard Kamera, uzun süredir Android platformunda yer alıyordu. Uzunca bir süre iOS kullanıcıları bu uygulamaya alternatif olarak başka uygulamalar aradılar. Fakat artık buna gerek yok. iOS için Cardboard Kamera uygulaması yayınlandı!

Cardboard Kamera ile VR Fotoğraf Çekme

Birçok kullanıcı Cardboard’a sahip olmadığı için akıllı telefonunda VR deneyimini nasıl yaşayacağını bilemiyor. Akıllı telefondan VR gözlüğüne giden yolda ilk ihtiyacınız bir Cardboard olacak. 20 TL gibi uygun bir fiyatlar Cardboard VR gözlüğü satın alabilirsiniz.

Cardboard VR gözlüğü satın aldıktan sonra tek yapmanız gereken uygulama mağazanız üzerinden telefonunuza VR uygulamaları, hatta öncelikle Google Cardboard uygulamasını yükleyerek Cardboard VR deneyimini yaşabilirsiniz.

Eğer akıllı telefonda VR fotoğraf çekme konusunda yardıma ihtiyacınız varsa bunu Google’ın Cardboard Kamera uygulaması ile kolayca yapabilirsiniz. İster iOS, ister Android telefonunuzun uygulama mağazasına girin ve VR fotoğraf çekmek için Google Kamera uygulamasını indirip VR fotoğraf çekme işlemine başlayın.